Erkekleri Etkilemek için Nasıl Giyinmek Gerekir

Erkekleri Etkilemek için Nasıl Giyinmek Gerekir Etkilemek için Giyinmek – Erkekleri etkilemek aslına bakarsanız o kadarda zor olan bir şey değildir ve giyinmenize daha dikkat ederseniz erkekleri etkilemenizde o kadar iyi olur.

Erkekleri Etkilemek için Giyinmek

Evet, çıktığınız adamla restoranda buluşmanız gereken saati sadece 5 dakika geçti ve kapıdan aceleyle çıkmak yerine siz evdesiniz: bu gece denediğiniz on değişik kıyafeti eşelerken. Odanız berbat halde. Sinirleriniz tepenizde. Köşe başında sizi bekleyen adamı heyecanlandırmak için karıştırdığınız sıkıcı dolabınızın önünde sızlanmakla çok meşgulsünüz. Ne zaman moda bir ilk izlenim yaratılmak istense, hayalkırıklığı ve kararverilmezlik kapıdadır. Ancak böyle olmaması gerekir. Bir ilk randevuya iyi görünerek ve hissederk zamanında gitmeniz gerekir. Tabii ki sakin de. Profesyonel çöpçatan Samantha Daniels ‘a sorduk ve ona mükemmel ilk izlenimin sırların sorduk.

İşte ilk randevu için giyinirken aklınızda olması gerekenler:

1. Vücut şeklinize uyan bir kıyafet seçin ve sizi öne çıkarak şeyler üzerine odaklanın. Sadece son modaya takılmayın. Bir moda sadece size yakışıyorsa iyidir, yoksa bir hatadır.

2. Görünümünüzü güçlendiren kyafetler giyin ve kötü gösteren her şeyden kaçının. Eğer özel ve kimsede olmayan bir karakteriniz varsa, bırakın kıyafetlerinizden çok bu özelliğiniz o erkekle ilişkide olsun. Adamın fark edeceği tek şeyin kıyafetiniz olmasını istemezsiniz.

3. Üzerinize her zaman olan ve iyi görünen bir randevu kıyafetiniz olduğundan emin olun. Bu yolla, zamanınız azsa, şişman bir gününüzdeyseniz ya da karasız bir zamandaysanız; hemen elinizin altında olacaktır. Bu kıyafeti ilk randevu günlerinin üniforması gibi düşünün. Eğer iyi göründüğünüzü bilip kendinize güveniniz artıyorsa randevuda daha fazla eğleneceksiniz.

4. Kendinize sorun. Kıyafetiniz insanı korkutuyor mu? Eğer pahalı zevkleriniz varsa ve bunu ilk günden kıyafetinizle gösteriyorsanız, bir erkek ikinci bir randevu için tereddüt edebilir. Yani bu tasarımcı harikalarını daha sonrakilere saklayın. İlk düşüncesinin sizin giyim alışkanlıklarınız karşılamak için ikinci bir iş bulması gerektiği olmasını istemezsiniz.

5. Gittiğiniz randevunun niteliğine uygun giyinin. Günlük bir içki içmeye gidiyorsanız, o zaman üzerinize yapışan elbisenizden vazgeçin. İşiyle ilgili bir kokteyle gidiyorsanız, kadife pantolonunuzu giymeyin. Her zaman duruma uygun giyinin, erkekler sizi istediğinizden fazla zorlamayacaklardır.

6. Sizi çok bakımlı gösteren kıyafetlerden uzak durun. Bir çok dışarı çıkmak için 2 saat hazırlanmış gibi görünen kadınlardan hoşlanmaz.

7. Seksi olmak iyidir ama bunda da ölçülü olun. Seksapel bir düşünce durumudur, biraz hayal gücüne bırakmakta fayda var. Kot ve tişört de dar kısa bir etek kadar seksi olabilir.

8. Sadece bir ilginç parça giymek ilginç bir çok parça giyerek dikkati bir çok yöne çekmekten daha iyidir. Eğer hepsini bir kerede giyerseniz, erkek bireysel tarzınızı anlayamaz. Sadece aksesuar kalabalığı görecektir.

9. Yaşınızda giyinin. %0 yaşındaki bir kadının mini etek ve okul çorapları giymesinden daha kötü bir şey olamaz. Tabi 25 yaşındaki bir kadının bakire bir kütüphaneci giyinmesinden başka.

Samantha Daniels Çöpçatma kitabı : Bir modern çöpçatanın günlüğü (Simon & Schuster, 2005) kitabının yazarı ve New york ve Los angeles’da bulunan Samantha’s Table Matchmaking’ın başkanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir