Mükemmel Kadın Nasıl Olmalı?

Her kadın mükemmel olmak ister ama bu o kadarda kolay hemen istendiği anda yapılacak bir şey değil. Mükemmel olmayalım ama mükemmele yakın olalım değil mi? Peki erkekler mükemmel kadını nasıl tarif ediyorlar işte yazımızda.

Mükemmel Kadın Nasıl Olmalı
Bence bir kadının en önemli özelliğinin gülümsemesi olmalıdır. Sonra çok zayıf değilde balık etli olması, süper şekilde kokmalı, harika yemekler yapabilmeli, kıskanç olmalı ve yatakta özgür olmalıdır. İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre erkekler, 1.53 boyundaki kadınları daha mükemmel görüyor.

Mükemmel bir kadının tarifi şöyle: 36 numara ayak, 8 santimlik topuklu bir ayakkabı ve ayak tırnaklarında kırmızı ojeler.

Aralarında Kim Kardashian, Victoria Beckham ve Sophie Loren gibi pek çok ünlü ismin de içinde olduğu bu kervanın, erkekler tarafından en mükemmel bulunan kadınlar olduğu ortaya çıktı.

Ayrıca erkeklerin üçte birinin ilk randevuda, ilk olarak kadınların ayaklarına baktığı ve bunun üzerinden karakter yargısına vardıkları da belirtildi.

2 bin kişi üzerinde yapılan anket sonuçlarına göre; 10 kadından 4’ünün yazın, bakımsız ayaklarını gizlemek için kapalı ayakkabılar giydiği açığa çıktı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir