Erkekler nasıl kadın ister

Erkekler nasıl kadın ister – Erkekler kadınlarda bazı özellikler ararlar ve istedikleri kadın tipi genelde bellidir. Erkeklerin istediği kadınların özelliklerini sıralayalım şimdi.

Varoluşlarından bugüne kadınlar ve erkekler birbirlerini anlayamadıklarından yakınıyor. Kadınlar erkekleri mutlu etmek için ellerinden geleni yapsalar da onların sürekli farklı isteklerle geldiklerini ve kendilerine yeteri kadar ilgi göstermediklerini söylerken, erkekler de modern dünyada kariyer peşine düşen kadınların ekonomik özgürlüklerini kazandıktan sonra eşlerine/sevgililerine çok fazla zaman ayırmadıklarını savunuyor.

Peki erkekler kadınlardan gerçekten ne istiyor?

-Erkekler öncelikle aşk istiyor.
Bu sizi şaşırtabilir ama erkeklerin bir ilişkide ilk aradıkları şey sevmek ve sevilmek. Birçok erkek kendilerine olan sevgisini her yönüyle gösterecek bir kadın arayışı içinde. “Bayan Doğru“yu bulduklarına inandıklarında onlara sıkı bağlarla bağlanmalarından da anlaşılacağı gibi erkekler saf bir aşkın peşinde.

-Erkekler bakımlı kadınlardan hoşlanır. Erkekler yanlarında bakımlı ve hoş gözüken kadınlarla görünmekten hoşlanır.
-Bir erkek sonuna kadar güvenebileceği bir kadınla birlikte olmak ister. Güven bir ilişki içinde iki tarafın da en çok ihtiyacı olan duygudur aslında. Fakat bu konuda erkeklerin daha çok hassas olduğu da bilinen bir gerçektir.

-Erkekler sosyal yönleri güçlü kadınlardan hoşlanır. Özellikle evleneceği kadının organizasyon yeteneğinin çok güçlü olmasını arzu eder.

-Bir erkek birlikte olduğu kadında anaçlık özelliği olmasını ister. Onu ileride dünyaya gelecek olan çocuğunun annesi olarak hayal ediyorsa özellikle bu özelliğine dikkat eder.

-Erkekler espri anlayışı kuvvetli kadınlarla birlikte olmak ister. Bazı kadınlar erkek arkadaşlarının yanında onun arkadaş grubuyla maç seyredip, onlarla takılmaktan hoşlanır. Erkekler bu kadınları “bizden biri“ olarak nitelendirir ve yanlarında rahat ettiklerinden dolayı onlarla ilişki yaşamak ister.

-Birçok kadın birlikte olduğu erkeğin davranışlarını eleştirmeye eğilimlidir. Erkekler yönlendirilmeye açık yaratıklardır fakat bunu kendilerine “destek“ olan bir kadın yaparsa.

-Erkekler kendilerine bağırıp çağıran kadınlardan hoşlanmaz. Erkek kendisiyle tartışmaya açık, iletişimi kuvvetli bir kadınla ilişki yaşamak ister.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir