Çiçek Kartı Mesajları

İçeriğimiz çiçek kartı mesajları, çiçek kartına yazılacak sözler, sevgiliye çiçek kartı aşk sözleri ve bu konularla ilgili başka yazılardan oluşmaktadır.

Özel birisine yada herhangi bir tanıdığa çiçek gönderecekseniz mutlaka çiçeğin üzerine bir şeyler yazmalısınız. Çiçekler her ne kadar güzel olsa da, üzerine yazılan sözlerle anlam ve değer kazanır ki birde göndereni bilmek isterler.

O küçücük not içerisine dünyaları sığdırabilirsiniz yazarak. Peki ne yazdırılacağını bilmiyor musunuz? O zaman tam yerindesiniz ve uğraşarak hazırladığımız bu sayfamızı dikkatlice okuyarak aralarından birisini kendinize uyarlayarak seçebilirsiniz.

Çiçek Kartı Mesajları

Çiçek Kartı Üzerine Yazılacak Notlar

Sevgilim olduğun için çok şanslıyım iyi ki varsın, seni seviyorum hayatımın sevinç ve mutluluk kaynağısın.

Usanıpta bir gün bıkarım sanma ölsem de sözümden dönmeyeceğim, aşkıma karşılık vermesen bile! Senden başkasını sevmeyeceğim. Bunu hiç bir zaman unutma aşkım!

Öyle bir seveceksin ki, yüreğinden kimse ayıramayacak. Ve öyle birini seveceksin ki, seni gözleriyle bile aldatmayacak.

Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; Yüreğinde duruşunu seversin.

Kendini özel hissetmeni sağlamıyorum; özel olduğunu sana hatırlatıyorum.

Kirli bir çocuk yüzüyüm kapında; ama dünyanın en temiz gözleriyle bakıyorum sana. Şeker değil istediğim, yüreğini koy avuçlarıma.

Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlığına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan.

Canımda ki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin…

Sen güllere özenme güller sana özensin. Üzme tatlı canini sen güllerden de güzelsin. Sevgi kadar özgür özgürlük kadar özelsin. Bir gülsen dünyalara bedelsin.

Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi. Ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sen de hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!

Bırakma beni sevdiğim gidişine dayanamam, hasret gözyaşlarımla kendimi avutamam… Dönerim dersin ama kadere inanamam, bıraktığın anılarınla, ben sensiz yaşayamam…

Bakışlar vardır insani ömür boyu ağlatan. Yollar vardır aşılması güç olan. Kalpler vardır acılarla parçalanan. Ve insanlar vardır hiç unutulmayan. Sanma beni sevip de bırakanlardan. Benim sevgim mezara kadar olandan.

Halet-i ruhaniyemdir kelam ettiğim lisan! Ya Onadır, ya Onunla olana, ya Aşk’adır, ya da Aşk’la yanana!

Bir nasihat: kendine dikkat et. Bir rica: sakın değişme! Bir dilek: beni unutma. Bir yalan: seni hiç sevmiyorum. Bir gerçek: seni çok özlüyorum.

Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusunda kimi yanımdasın kimi rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma.

Sabahları seviyorum, insanları seviyorum, filmleri, şarkıları, kitapları, sıcak ekmeği, kalabalık sofraları, çikolatayı, minicik bebekleri, rüzgarda yaprak olmayı, geceleri yıldız olmayı, yaz gecesinde yağmur olmayı sevdim. Ve en çokta seni sevdim…

Sahiller dalgayı nasıl beklerse, gökyüzü mehtabı nasıl özlerse, kuru topraklar suya nasıl hasretse, sende benim hasretimsin…

Ne dil yeter seni anlatmaya, ne göz kıyar sana bakmaya, ne ellerim dayanır sana dokunmaya, ne kollarım uzanır seni sarmaya hiç ömür yeter mi? Bir sen daha bulmaya bitanesi.

Sen benim gözlerimde saf bir gerçek, yüreğime bahar getiren bir çiçeksin. Sen bedenimdeki yumuşak kudret, gönül bahçemde uçuşan bir kelebeksin…

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara…

Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun, ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun, ama beni unutturmasın.

Sen ol da; ister yar ol, ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da. Sen benim başımın tacısın.

Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı?

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka… Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka…

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim.

Sen Allah(c.c)’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin.

Özlemlerin en güzeli seni özlemek ve hayatin tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek…

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen. İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem.

Hafif hafif çiseleyen yağmurda kalırsan; saçlarını okşayan her tanede beni hatırla!

Sen benim görmek için, bakmaya gerek bile duymadığım ezberimsin.

Yaşadığım her an, seni özlemeye itiyor beni, ağır geliyor yokluğun, beklediğimsin, özlediğimsin, özlemimsin…

Aklımda işin yok! Durup durup aklıma gelme… Yanıma gel, mevzu kalbimde!

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim… Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen…

Acılarımı bile tatlandırıyor aşkın. Yıkıma terk edilmiş kalemin bütün hücrelerine sürülmüş iksir gibisin.

Kim bilir hangi akşam güneşle beraber bende söneceğim, kim bilir hangi ellerden son suyumu içeceğim, belki göremeden öleceğim fakat yine de seni ebediyen seveceğim.

Sen hep gülümse ki yüreğinin güzelliği gülüşlerinde canlansın…

Bugünde yarın da yüreğin kadar yanındayım, kendini yalnız hissettiğinde elini yüreğine koy ben hep oradayım!

Ey canımın sahibi Yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var.

Her mevsim kalbimde kır çiçeğim benim, dualarım sana göz bebeğim benim, ölsem de vazgeçmem tek dileğim benim, sen benimsin ben de senin, sonsuza kadar yemin ederim.

Seni düşünürken içim geçmiş, severken de ömrüm.

Sen, kalbime giren bir sevda kurşunusun, seni, ya orada bırakacaklar, ya da, çıkarırken canımı alacaklar aşkım.

Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı kendi çiçek üzerine yazdığınız notunuzu yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. www.Nazlim.NET

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir