Siyah Nokta Bandı Yararları Zararları

Siyah Nokta Bandı Yararları Siyah Nokta Bandı Zararları

Siyah nokta bandı hakkında yorumlarında yer alacağı sayfamızda sizde siyah nokta bandı kullanmışsanız fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Siyah noktaları gözenek içinde zorlamadan çıkarabilmek amacıyla cilde buhar verir. Deri yumuşar. Daha sonra iki başparmağına yumuşak bir kağıt mendil sarar.

Kirlerden düzenli arınan ciltte siyah nokta olmaz

Büyüteç altırda ziyah noktanın iki tarafından dokuyu ezmeden minik bir basınç uygular. Nokta yüzeye çıktıktan sonra mikrop kapmasını önleyici bir tonikle siler. Ardından , içinden tıpası çıkartılmış gözeneği sıkılaştırmak için bir maske uygular. Bu temizlik işlemine siz de evde bakımınızı düzenli yaparak destek oluşturursunuz. Kirlerden düzenli arındırılmış bir cilt, nemlendirilmiş ve korunmuş bir cilt zamanla artık siyah nokta oluşturmayacaktır.

Burun ve çene bantları kullanarak siyah noktaları temizlemek istiyorsanız: Kullanma talimatina uyun. Islatılmış burun derisi üzerine sandı yerleştirin. Kurumasını bekleyin ve bandı çıkardıktan sonra losyonla bölgeyi silip bir gözenek kapatıcı maske uygulayın. Nemlendiricinizi sürün.

(Bu işlemi yaparken buharlı bir banyoda beklemeyin. Bant kurumayacak ve siyah noktalara yapışamadığından çekip çıkardığınızda “ bant işe yaramadı” sanacaksınız!)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir