Pembe maske evde yapımı hazırlanışı

Pembe maske evde yapımı Pembe Maske Evde Nasıl Yapılır

Evde pembe maske yapımı hakkında bilgi almak isteyen hanımlar buyurun bakalım kendinizde bu tariflerle evinizde pembe maske yapabileceksiniz.

Pembe Maske Evde Yapımı Pembe maske evde hazırlanışı

Pembe maske evde yapımı ile ilgili bilgi sahibi olmak ve pembe maskeyi kendi evinizde hazırlayıp kendinizin doktoru olmak istiyorsanız aşağıdaki makalemize mutlaka göz atmanızı öneririz.

Pembe maske son günlerin en ilgi çeken ve en popüler olan cilt maskeleri arasında kendine yer edinmiştir.Piyasada satılan ürünlerin yanında sizde evinizde pembe maskeyi hazırlayabilirsiniz.

Maskemiz için gerekli malzemeler ;
1 adet gazlı bez
1 yemek kaşığı gül suyu
1 yemek kaşığı gül yağı
1 yemek kaşığı avakado yağı
1 yemek kaşığı badem yağı
1 yemek kaşığı kayısı yağı
2 yemek kaşığı kil
1 e vitamini kapsülü

İlk olarak yüzümüze pieling yapıyoruz ardından tüm malzemeleri karıştırıyoruz. Yüzümüze 1 kat gazlı bez örterek maskeyi gazlı bez üzerinden sürüyoruz.Bu maske çıkarken yüzün tahriş olmasını engelliyor.Maske kurudugunda yüzden çıkartıyoruz.Gün aşrı 10 seans uyguluyoruz.

Pembe Maske

Pembe Maske; Özellikle son zamanların en popüler cilt yenileme ürünüdür. Pembe maske bir çok ünlü isim tarafından da yoğun olarak kullanılmaktadır. Yüzdeki kırışıklıklar, sivilce ve sivilcelerin sebep olduğu deformasyonları gidermede kullanılan Pembe yüz maskesi ve inceltici, selülit giderici olarak kullanılan pembe vücut maskesi olmak üzere iki farklı ürün mevcuttur.

Her iki Pembe Maske ürünün de minimum beş seans olarak uygulanmakta ve cildin yıpranma durumuna göre uygulama sayısı arttırılabilmektedir. İç ve dış etkenlerin ciltte yol açtığı yaşlanmayı önleyen pembe maske yağ ve nem dengesini düzenleyerek gençlik iksiriniz oluyor. Pembe Maske havanın mevsimsel değişiminden kaynaklanan zararlı etkileriyle ciltte oluşan nem kaybı, pullanma, hassasiyet, kızarıklıklar gibi sorunları yok ediyor. Pembe Maske Yüzünüzdeki ve cildinizdeki su, vitamin ve kolajen eksikliğini tamamlayarak tazelik ve canlılık kazandırıyor. .

İlgili Makaleler

Pembe Maske Cilt Maskesi İçindekiler:
Water, ethyl alcohol, glycerine, tocopheryl acetate, bisabolol, linoleic acid, ascorbic acid, elastin, kolajen, hyalunoric acid, tea tree oil, lemonen, aloe vera oil, rose oil, apricot oil, kaoline, imidazoline urea, edta, It may contains dyes & pigments (CI: 16255, 16035, titanium oxide)

Pembe Maske Selülit Maskesi İçindekiler:
Water, ethyl alcohol, glycerine, tocopheryl acetate, bisabolol, linoleic acid, ascorbic acid, elastin, kolajen, hyalunoric acid, tea tree oil, lemonen, aloe vera oil, rose oil, apricot oil, peppermint oil, thyme oil, rosemary oil, menthol, kaoline, imidazoline urea, edta, It may contains dyes & pigments ( CI: 16255 , 16035 , titanium oxide ) 

Pembe Maske Cilt Maskesi Kullanımı;
Uygulama yapılmadan önce yüzünüzü sıcak su ile yıkayınız ve iyice kurulayınız. Maskeyi tüm yüzünüze (tercihen boyun bölgesinde de kullanılabilir) yoğun bir şekilde sürünüz. 30-40 dakika kadar yüzünüzde bekletip tamamen kuruduğundan emin olduktan sonra kalıp halinde yüzünüzden çıkarınız.

Bu uygulamayı beş gün süre ile her gün gerçekleştiriniz.
Cildin yıpranma durumuna göre uygulama sayısını 30 güne kadar çıkartabilirsiniz.

Pembe Maske İnceltici ve Anti Selülit Maskesi Kullanımı;
Pembe Maske’yi Uygulamaya başlamadan önce duş almanız etkilerini arttırmak için önemli bir adımdır. Pembe Maskenizi sorunlu bölgelerinize cildiniz gözükmeyecek kalınlıkta uygulayınız, 30 – 40 dakikalık kuruma süresini tamamladıktan sonra cildinizden kalıp halinde çıkartabilirsiniz.
Sonuçları tam olarak gözlemleyebilmek için maskeyi beş gün süre ile ara vermeden her gün uygulayınız.
Selülit ve yağlanma oranlarına göre kullanımı 30 güne kadar uzatabilirsiniz.

Pembe Maske Yan Etkileri;
Pembe Maske’nin bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. anna bende var istersen yardımcı oluru
    m ben çok faydasını gördüm

  2. Ya bende istiyorum pembe maske Nerden bula bilirim?Moskovada yawiyorum .Burada nerden bula bilirim ?.Lutfen biri bana cevap yazsin

  3. Evde uğraşmaya ne luzum var şekerim ben de kullandım pembe maske hem de Lasante Pembe Maske orjinalini. sivilce leke hiç bişey bırakmadı, etkisine göre fiyatı gayet makul yani, yalnız ortalama 5 kullanımlık diyorlardı ben 9 kere kullanabildim 150 ml yi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir