Pembe maske cilt tedavisi

Pembe maske cilt tedavisi

Bayanların en çok umut ettikleri maske tariflerinden biriside pembe maske oldu son zamanlarda. Neredeyse artık çoğu bayan pembe maskenin ne anlama geldiğini biliyor ve kullanan deneyenlerde var.

pembemaskeYüzdeki kırışıklıklar, sivilce ve sivilcelerin sebep olduğu deformasyonları gidermede kullanılan yüz maskesi ve inceltici, selülit giderici olarak kullanılan vücut maskesi olmak üzere iki farklı ürün mevcuttur.

Uygulama yapılmadan önce yüzünüzü sıcak su ile yıkayınız ve iyice kurulayınız. Maskeyi tüm yüzünüze (tercihen boyun bölgesinde de kullanılabilir) yoğun bir şekilde sürünüz. 30-40 dakika kadar yüzünüzde bekletip tamamen kuruduğundan emin olduktan sonra kalıp halinde yüzünüzden çıkarınız.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Pek inandırıcı gelmiyordu bu tip şeyler hatta uzak bile duruyorum ama şu La Sente pambe maske denedim hala da kullanıyorum. Sivilcelerimi geçirirken lekelerde kalmadı , çok memnunum çok

  2. benim yanaklardaki sivilceler acayip çoktu ama şimdi bişey kalmadı lasente pembe maske kullandm bende zaten orjinali de oymuş verdiğim paraya değdi valla

  3. pembe maske ürünüünü la sante markasından satın aldım sivilcelerim geçti kullandıktan sonra yüzümdeki etkileşimlerinden sonraki yumuşaklığı bebek gibi olması anlatılmaz çok sevdiğim bir ürün oldu Allah tekrardan yaşatmasın sivilce yoğunluğunu hala daha on beş günde bir kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir