Pembe maske fiyatı ve Pembe maske nasıl yapılır

Pembe maske fiyatı ve Pembe maske nasıl yapılır

Pembe maskenin fiyatı ne kadar kaç para diye devamlı soruyorsunuzdur eminim. Nasıl yapıldığını ise sizlere belkide defalarca zaten anlatmıştık arkadaşlar. Şu kadarını söyleyelim yapılan yorumlardan anladık ki pembe maske yaptıranlar oldukça memnunlar.

Pembe maskenin fiyatı ne kadar ?
Pembe maskenin fiyatı uygulanan merkeze göre değişkenlik göstersede ortalama 1000 lira civarında.

Pembe Maske nedir ?
Son zamanlarda oldukça popüler olmaya başlayan pembe maske Cildi sağlıklı ve temiz tutup sürekli zinde ve güzel görünmesini sağlayan, kuruyan lekelenen ve yıpranan ciltlerin yeniden canlanmasına yardımcı olan bir yöntemdir.Bayanlar güzellik uğruna büyük zaman ve para harcarken en fazla önem verdikleri konu cil bakımıdır.
Pembe maske uygulamasını yapan merkezlerden Enes Bio Estetik Center’dan Kozmetisyen Nesrin Sürer 5 haftalık bir kür halinde uygulanan bu yöntem hakkında şunları söylüyor:

Makyajın olumsuz etkilerini siliyor
“Pembe maske yöntemi; ciltteki su vitamin ve kolajen eksikliğini tamamlayarak cildin tazelenmesine ve eski sağlığına kavuşmasına yardımcı olur. Uygulama özellikle düzensiz çalışma saatlerinden ve yoğun makyajdan olumsuz etkilenen ciltlerde son derece etkili oluyor. Biyolojik olduğu için herhangi bir yan etkisi bulunmayan bu maske 20 yaş itibarıyla her yaş grubundan kişilere ve herhangi bir tıbbi rahatsızlığı olmayan her cilt grubuna uygulanabiliyor.” Kozmetisyen Nesrin Sürer Pembe maske yönteminin cilde nasıl uygulandığını ise şu sözlerle anlatıyor:

Boyna da uygulanıyor
“Öncelikle kişiye bilgisayar ortamında cilt analizi uygulanarak cilt tipi belirleniyor ve yaşına göre bir ürün seçiliyor. 1.5 saatlik bakımdan sonra biomolekül içerikli hamur kıvamındaki pembe maske; tüm yüze ve boyun bölgesine sürülüyor. Maskenin ısısı kendiliğinden 42 dereceye yükselip sıfır dereceye düşüyor. Bu ısınma ve soğuma işlemi sırasında önceden kişinin cilt tipine ve sorununa göre seçilen aktif maddeler (vitamin kolajen elastin) cilde iyice nüfuz ediyor. 30 dakikalık bu uygulamadan sonra maske yüz kaslarının hareket ettirilmesiyle kolayca çıkarılıyor.”

Gençlerin sivilceleri yaşlıların kırışıklıkları yok oluyor
Kozmetisyen Nesrin Sürer pembe maskenin gün aşırı ya da haftada 2 kez uygulanabildiğini belirtiyor ve şöyle devam ediyor:
“Genç ciltler için hazırlanan pembe maskenin içeriğinde ağırlıklı olarak A ve C vitaminleri ile yoğun bir nem deposu olan Q10 bulunuyor. Bu vitaminler sayesinde yağ salgılaması dengeleniyor ve sivilce oluşumu azalıyor. Orta yaş grubundaki kişilerin yorgun olan ciltleri tazelenerek genç bir görünüm kazanıyor.
Olgun ciltler için hazırlanan pembe maskenin içeriğinde yoğun olarak; kolajen Q10 elastin hyolünorik asit etken maddeleri A E ve F vitaminleri ile çinko demir ve selenyum kullanılıyor. Bu maddeler kırışıklıkları azaltıyor ve oluşan gevşemeleri toparlıyor. Uygulama sayesinde cilt canlanıyor.”

Kalçayı ve basenleri sıkılaştırıyor
Pembe maske rengini içeriğinde bulunan doğal bitki köklerinden alıyor. Maskenin içinde doğal ısınmayı sağlayan kristal tuzlar var. Bu sayede hemen ısınıyor ve ısınma da yeni hücre oluşumunu tetikliyor.
Maskenin içindeki maddelerin kişiden kişiye değiştiğini belirten Kozmetisyen Nesrin Sürer “Bu maske ısınıp soğuyarak cildin sıkılaşmasını sağlıyor. Kalın bacaklı ya da düşük popolu kadınlar için de kullanılıyor” diyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir