Pembe maske sivilce izlerini yok eder mi

Pembe maske sivilce izlerini yok eder mi

Neredeyse herkesin başının belası olan sivilceler için acaba pembe maske işe yarar mı diye sorular geliyor ve bende biraz araştırma yapayım dedim bu konuda arkadaşlar.

pembe-maske-sivilceKısaca sizler bu soru ile pembe maskenin faydaları hakkında bilgi edinmek istiyorsunuz ve bunların arasında da sivilce izlerini yok edip etmediği var mı diye düşünüyorsunuz. İşte cevabınız:

Son zamanların en popüler cilt yenileme ürünü olan pembe maske bir çok ünlü tarafından da yoğun olarak kullanılmaktadır.

Yüzdeki kırışıklıklar, sivilce ve sivilcelerin sebep olduğu deformasyonları gidermede kullanılan yüz maskesi ve inceltici, selülit giderici olarak kullanılan vücut maskesi olmak üzere iki farklı ürün mevcuttur.

PEMBE MASKE ARGAN YAĞI SİVİLCE TEDAVİSİ

Genç ciltler için özel olarak hazırlanan Pembe Maske, içeriğinde A, C vitamin kompleksleri, yoğun nem deposu olan ayva çekirdeği özü (Q 10) ağırlıklı olarak bulunuyor. Bu vitaminler sayesinde yağ salgılaması dengeleniyor ve sivilce oluşumu azalıyor.

Orta yaş grubunda, olgun ciltlere özel olarak hazırlanan Pembe Maske’nin içeriğinde kolajen, Q 10, elastin, Hyolünorik Asit etken maddeleri, A, E ve F vitaminleri, çinko-demir-selenyum yoğunluklu olarak bulunuyor. Kırışıklıkları azaltırken ciltteki gevşemeleri de sıkılaştırıcı özelliğiyle bu maddelerden oluşan Pembe Maske, gençlik iksiriniz oluyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir