Yengeç Burcunun Olumsuz Özellikleri

Yengeç burcu olumsuz yönleri nelerdir? Değişken ruh halleri, bıktıran sahiplenme duyguları, aşırı şüpheci olmaları ve çabuk sıkılan tavırlarıyla yengeç burcunun olumsuz özellikleri nedir?

Benimde dahil olduğum burç olan yengeçler, bir çok güzel yanları yanında negatif özellikleriyle de tıpkı diğerleri gibi insanların canını sıkıp çözülemez ruh hallerine girebilirler. Hemen kırılmaya meyilli, alıngan tavırlarımızla insanların bizimle konuşurken dikkatli olmalarını sağlayabiliriz. Ne desem de kırılmasa yada şu konuyu nasıl söylesem de bana alınmasa gibi konuşacaklarınızı önceden belirlemek zorunda kalabilirsiniz.

Yengeç Burcunun Olumsuz Özellikleri

YENGEÇ BURCUNUN OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Arkadaşlıkları çok iyidir ve sizler için kendilerinden ödün verebilirler. İyi birer dinleyicidirler, tavsiyelere kulak verir, mutluluğu ararlar. O sizin yanınızda olduğu sürece hiç bir zaman yalnızlık çekmez, rahatsızlık duymazsınız ama onların da kötü yönlerinin olduğunu unutmamak gerekir.

Yukarıda kısaca giriş yaptık ama daha bir çok özelliği ile yengeç burcunun bilinmeyen kötü yönlerini sizler için bu yazımızda hazırladık.

1. Çok aşırı derecede duygusal olmaları çabuk kırılmalarına sebep olur. Öyle korumacı olurlar ki şaşırırsınız.

Yengeç burcunda olan arkadaşlarınız varsa sizde bilirsiniz ki en belirgin özellikleri duygusallık olmalarıdır. Bu öylesine belirgin olur ki onlarla konuşurken kelimelerinize aşırı özen göstermek zorunda kalırsınız. Bir anda söylediğiniz herhangi bir şeyi üzerine alınıp size kırılabilirler. Bazende istedikleri olsun diye öyle duygusal roller yapabilirler ki, istediğini yapayım da şu şey bitsin diye kendinizi parçalayabilirsiniz.

Sizin haberiniz yokken sizi herkeslerden korumaya çalışabilirler. Öyle sahiplenirler ki, başkalarının sizin hakkınızda kötü söz söylemelerine izin vermezler. İlişkilerinizdeki sahiplenilicilik çoğu zaman bıkkınlık yaratıcı olabilir. Sevgilinize anne veya babasıymış gibi davranabilirsiniz. Bu duruma siz bile şaşırırsınız.

2. Yengeçlerin güven problemi sorunları vardır.

İnsanlara güvenmekten korkarlar ve korkunun yoğunluğu kişiden kişiye değişebilir. Yengeç burcunda olanlara kendinizi kanıtlamak uzun zaman alır ve çok çaba harcamanız gerekir. Hiç deneyim yaşamamış yengeç burcu kişileri bile ilişkilerinde her zaman şüpheci olurlar ve güvenlerini kazanmak oldukça zordur.

3. Onları çözmek imkansızdır. İç dünyalarını asla bilemezsiniz.

Çözülmesi en zor olanlar hangi burca sahip insanlar diye sorsanız en başta yengeç burçları diyebilirim. Onların iç dünyalarında ne yaşadıklarını bilmek imkansızdır. Bazende hiç alakası olmayan yada değmeyecek birisi için çırpınıp dururlar ama yaptıklarının boşa gittiğini anladıkları anda yıkılırlar.

4. Çift karakterleri vardır. Bir anda değişebilirler.

Duygusal oldukları için ağlamaları çok kolaydır ama ağlarken bir anda güldüklerine de şahit olabilirsiniz. Gülmeye başlarlar tam en kahkahalı yerde bir bakmışsınız yine ağlamaya başlamışlardır. Böyle de manyakları olduğunu söylemem gerek.

5. Hem ilgi beklerler hemde çabuk sıkılırlar.

Arkadaşlarının yada yakın çevresinin devamlı ilgisini beklerler. İlgiyi verirsin verirsin bir bakmışsın senden uzaklaşmaya başlamışlardır. Ben kendimden biliyorum aşırı ilgi gösterildiğinde kendimi geriye çekip o ortamdan uzaklaşmaya çalışmışlığım oldu çoğu zaman. Bu yüzden ne istediğini bilmeyen manyaklarızdır bizler.

6. Alışkanlıklarını yıllarca devam ettirebilirler.

Artık eskisi kadar heyecan duymadığı birisiyle sırf alışkanlıktan dolayı ilişkisini yıllarca devam ettirebilirler. Yeniliklere kapalı oldukları söylenmese bile ama aynı yerde yıllarca çalışabilir, aynı yatakta yatabilir, aynı eziyet dolu ilişkiyi sürdürebilirler.

7. Yengeç burcunun diğer kötü yönleri.

Etrаfınızа sürekli sizinle аynı düşünen, sizi аnlаyаn, sizinle аğlаyıp sizinle gülen insаnlаrı toplаmаyа bаyılırsınız. Sırf huzur bulmаk için, problemleri hаsırаltı edebilir, sаnki hiçbir derdiniz yokmuş gibi dаvrаnаbilirsiniz.

Kendinizi iyi hissetmek için bаşkаlаrınа iyilik etmeye çаlışаbilir, sonrа dа size iyi dаvrаnmаdıklаrındа onlаrı içten içe suçlаyаbilirsiniz. Belli dönemlerde oldukçа kаrаrsız, kаprisli, hаyаlci, ürkek ve tembel olаbilirsiniz.

Özellikle yаşlılığınızdа tüm аile efrаdını çevrenize toplаyаcаk şekilde huysuzluklаrdа bulunаbilirsiniz. Kişisel rаdikаl girişimlerde bulunmаk yerine, olаnı olduğu hаliyle kаbullenmeye rаzısınızdır.

Kendi iç dünyаnızdа, kendi kаbuğunuzdа yаşаmаktаn hoşlаnır. Yeni kаrаrlаr аlаn, yenilikler uygulаyаn insаnlаrı аnlаmаktа zorlаnаbilirsiniz.

Yengeç Burcunun Karakteristik Özellikleri

Nazlim.NET / Astroloji

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir