Yengeç Burcunun Güçlü Yönleri

Reklamlar

Yengeç Burcunun Güçlü Yönleri –

Yengeç

Sevgili Yengeçler duyguların lisanını sizin kadar güçlü kim konuşabilir ve kim sizin kadar sahip olduklarının değerini bilerek koruyabilir ve kollayabilir. İçtenliğinizle, güvenilirliğinizle başkalarına rehberlik edebilirsiniz.

Yöneticiniz Ay gezegeni, sizi ışığıyla sarıp sarmalar ve size nerede bulunmanız gerektiğini yansımalarıyla gösterir.

Siz de bilirsiniz ki, istediniz mi yapamayacağınız şey yoktur. İnsanlardan uzak kalmadan, hayatın sıkıntıları karşısında bocalamadan, umutlarınızı dimdik ayakta tutarak geleceğinizi şekillendirebilecek kadar güçlüsünüz.

Sezgileriniz ve içgüdüleriniz size arkadaşlık ederek, hedeflerinizi gerçekleştirmenizde kolaylık sağlar. Toplumun ihtiyaçlarına duyarlı olan ruhunuz, uyum sağlama yeteneğinizle birleştiğinde iki misli kuvvetlenebilir.

Bu kuvvet ise, yolunuzda trafik işaretleri gibi nerde durmanız, nereye gitmeniz ve ne yapmanız gerektiği konusunda sizi destekleyicidir.

Siz öncü su grubu burcusunuz. Güç kaynağınız olan duygusal süreçleri başlatma yeteneğinizle kendinizi güvende hissetmeniz gayet kolaydır. Sizin sevdiklerinize olan bağlılığınız, duyarlılığınızla onları kanatları altına alabilecek kadar yüce gönüllüsünüz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.