İkizler Burcunun Olumsuz Özellikleri

İkizler burcu olumsuz yönleri nelerdir? Dedikoduyu çok seven, başkalarını düşünen ama etrafındakileri umursamayan, randevularına devamlı geç kalan ikizler burcunun olumsuz özellikleri nedir?

Bazıları için çekilmez bir burç olan ikizler, yaptıklarıyla karşılarındakileri çileden çıkarabilirler. 21 Mayıs 20 Haziranda doğan kişilerin sizlerin daha bilmediğiniz bir çok çıldırtıcı özelliği bulunmakta. Bu yazımızda bunları tek tek maddeler halinde sizlerle ele almaya çalışacağız.

İkizler Burcunun Olumsuz Özellikleri

İKİZLER BURCUNUN OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ

Çok zeki ve entelektüel olan ikizler burcu aynı zamanda aşırı gergin ve huzursuzdurlar da. Sizinle eğlenceli dakikalar geçiren ikizlerin aniden uzaklaşmaları onları için sıradan bir şey gibidir. Tutarsız olmaları, değişebilir karakterleriyle onları anlamakta zorlanabilirsiniz.

Şimdiye kadar yazdıklarımız sizler için hafif kalır şeyler olabilir ama daha bir çok özelliği ile ikizler burcunun bilinmeyen kötü yönlerini öğrenmeye hazır olun.

1. Bana aşık ne yaparsam yapayım beni bırakmaz demeyin anında bırakırlar.

Benim gibisini nereden bulacak ben onun için biçilmiş kaftanım deyip kendinize fazla güvenmeyin. Sizden daha fazla kendine ilgi gösteren başka birini buldukları anda sizin papucunuzu dama atabilirler. Anında bırakıp başka bir ilişkiye başlarlar.

2. İç güzelliğe bakmazlar onlar materyalist insanlardır.

İkizler burcu için iç güzellik önemli değildir. İkizler iç güzelliğe çok az dikkat eder; bunun yerine, hayattaki daha ince şeylerin içine girerler. Onlar ilk bakışta kendilerine dışarıdan güzel ve çekici gelenleri kovalamak isterler.

3. Aşırı alaycı davranıp sizi gıcık edebilirler.

Onların alaycılığı bambaşka bir durumdur. Konular ne kadar önemli olursa olsun o esnada bile espri yapıp bir anda bütün gözlerin kendisine dönmesini sağlayabilirler. Bir sorununuzda kendilerinden tavsiye istediğinizde size karşı alaycı gelen konuşmaları ve tavırları sizi sinir edebilir.

4. Sonunu düşünmeden hareket ederler. Plansız yaşarlar.

İkizler kaygısız kişilikleri ile ünlüdürler ve sonuçlarını düşünmeden anında herhangi bir şeye atlayabilirler. İşler tersine dönerse diye asla ek bir plan hazırlamazlar. O yüzden beklemediğiniz bir sorunla karşılaşırsanız ne yapacağız diye onlara sormayın çünkü B planları yoktur.

İkizler zor bir durumda sıkışıp kaldıklarında kolayca karamsar hale gelirler. Bununla başa çıkmanın bir yolunu bulamazlarsa çok daha kötü bir hal alırlar.

5. Bir kaç istisna dışında sözlerinde asla durmazlar.

Bilmiyorum bunu neden yaptıklarını ama verdikleri randevularına sakın ha geç kalayım deme diye sizi uyarıp kendileri geç kalırlar. O etkileyici cazibeleri sayesinde kendilerini de çabuk affettirmeyi bilirler.

İlgili Makaleler

6. Tanımadığı kişilerin sorunlarını dinleyip, tanıdıklarını umursamazlar.

Hiç tanımadığı insanlara yada yakını olmayan kişilere karşı aşırı titiz davranırlar ve onların sorunlarıyla yakından ilgilenmeyi severler. Tanıdığı kişilere karşı umursamaz davranıp problemlerini görmezden gelirler. Bunu neden yapıyorlar hala çözülebilmiş değil ama bu özellikleri olduğu bir gerçek.

7. Ne yapıp edip sonunda istediklerini elde ederler.

İkizler burcu çok garip bir burçtur. Sızlanmayı, mızmızlanmayı çok sevip canlarının istediklerini yapmayı isterler. Karşılarına elde edemeyecekleri bir şey çıktığında onu elde etmek için akıl almaz yöntemler geliştirirler.

8. Konuları derinlemesine değil yüzeysel düşünürler.

İşin özü onlar için önemli değildir. Geneline bakıp olaylara yüzeysel yaklaşırlar. Bu yüzden onlardan derinlemesine bir analiz içerisinde olmalarını beklemek yanılgı olur.

9. Sorunların artması onların kaçışını hızlandırır.

Çok fazla sorunla baş etmek onlara zor gelir ve anında kaytarabilirler. Devamlı kendilerine ilgi istedikleri için sorunlar onları bu ortamlarından uzaklaştıracaktır. Bunu istemezler ve sorunlar büyüdükçe çözüp savaşmak yerine kaçmayı tercih ederler. Gerçekler onlar için güzelse, önemli ve ilgi çekicidir aksi halde geri plana çekilip kendilerini gizlerler.

10. Menfaatleri için yapmayacakları şey yoktur.

Kendilerine çok düşkün oldukları için ben merkezli hareket ederler. Çıkarları söz konusu olduğunda aslan kesilir, başkalarının menfaati söz konusuysa bir kediden daha uysal davranabilirler.

11. Hisleri doğruyu söylediği halde hisleriyle hareket etmezler.

Kadınların bir çoğu hislerine güvenirler ama ikizlerde bu durum çok nadir görülür. Sezgileri doğruyu söylediği halde, nedense dinlemez, sonunda ne kadar haklı olduklarını görürler.

12. İkizler burcunun diğer kötü yönleri.

Hemen hemen her konudа mutlаkа söylecek bir sözünüz vаrdır. Bundа ne vаr diyeceksiniz. Eğer konuşmаk kаdаr dinlemeyi de biliyorsаnız tаbi ki bir sorun yok. Amа nedense dinlemeyi genelde ihmаl edersiniz.

Bir konu üzerinde belli bir süre durduktаn sonrа аniden bаşkа bir аlаnа yönelirsiniz. İşte bu yüzden çаbucаk dаğılаbilirsiniz.

Bаşkаlаrının yаşаmlаrını merаk eder, durmаdаn soru sorаr öğrenmeye çаlışırsаnız. Bunа hаyır derlerse bozulur reаksiyon gösterebilirsiniz.

Birileriyle oturup, birileri hаkkındа konuşmаktаn zevk аlаbilirsiniz. Bunа günümüzde dedikodu deniyor. Amа size dedikoducu demek yerine fаzlа merаklısınız dersek umаrım bozulmаzsınız.

Kаrаr vermek konusundа öylesine zorlаnırsınız ki, bir de onlаrа sаdık kаlmаk sizin аçınızdаn yorucu olаbilir.

Duygusаl konulаrdа kаrşınızdаki kişiyi dinleyerek ortаk çözümler bulmаk yerine, sаdece sizi dinlemesini istersiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir