Birine Sevdiğini Nasıl Söylersin?

Birine sevdiğini nasıl söylersin? Sayfamızda, sevdiğiniz kişiye yani sevgiliye sevdiğimi nasıl söyleyebilirim diyenler için tüyolar verilecektir.

Erkek yada kadın için ilişkisinde karşısındakine hislerini söylemesi zordur. Bazıları bunu açık yüreklilikle ifade ederken bazıları ise söyleyemezler. Hatta bazıları bu dile getiremedikleri için ellerindekini kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırlar.

Birisine sevdiğini nasıl söylersin sorusuna asla söyleyemem diyenler için size yardımcı olacak başka yolları anlatacağız. Erkeğe sevdiğini söyleme konusunda kadınlar daha cesur davranırken bir kıza sevdiğini söylemek ise erkekler için oldukça zordur. İşte burada sevdiğin kişiye seni seviyorum demenin yolları örnekler verilerek tüyolar verilerek paylaşılmıştır.

Sevgiliye aşkınızı ifade etmek seni seviyorum demek kolay olmayabilir. Hatta içimizden geçen o çok yoğun o hisleri cümlelere dökemeyebilirsiniz. İşte duyguları kelimelere dökmenin en etkili yolları:

1. Kelimeler ağır geliyorsa

Sevgiliye karşı duygularınızı söylemenin devamında akabinde neler olacağını düşünürseniz hiçbir zaman söyleyemezsiniz. Kelimeler ağır gelir ve acaba ne olur korkusu ile her zaman kendinizi tutmak zorunda kalırsınız. Bu tip ilişkilerde sonunda ne olacağını düşünmeden hareket etmelisiniz. Karşındakine sevdiğini direk söyleyerek anlatırsın. Bunun başka yolu yoktur.

2. Bırakın bilsin

Siz onu seviyor fakat bunu söyleyemiyorsanız, bundan onunda haberinin olmasını sağlamalısınız. Kısaca söylemek gerekirse sevdiğinizi söyleyemediğinizi bırakın bilsin. Bunu bilmemesi halinde sizin onu sevmediğinizi, öylesine takıldığınızı düşünebilir. Bu sebeple ona bunu söylemenizde yarar vardır. Bunu anlatırken öyle etkili cümleler kurun ki ona seni seviyorum demek kadar güzel olsun.

3. Alıştırma yapın

Sevdiğiniz kişiye onu sevdiğinizi söyleyemiyorsanız bunu arkadaşlarınız üzerinde alıştırma yaparak deneyebilirsiniz. Onların size vereceği tepkiler ile seni seviyorum demeye alışabilirsiniz. Gerçekten zor bir durum ama özellikle kadınlar bunu duymak ister ve ne yapıp edip söylemelisiniz. Çünkü kadınlar için bu olmazsa olmazlar arasındadır.

4. Aşkı okuyun

İnsanların bu tip konularda cesaretlenmesini sağlayan etmenlerden birisi de aşk filmleridir. Eğer sizde bu durumdaysanız aşk filmleri izleyerek oralardan taktikler alabilirsiniz. Film izleyemiyorsanız ve size sıkıcı geliyorsa roman ve bu tip videoları izleyerek oralardan bilgiler alabilirsiniz.

5. Duygularınızı anlatın

Kadın yada erkeğe duygularınızı ifade etmek zordur. Hatta bunun neticesinde olacaklardan da emin olamayabilirsiniz ama onu bu kadar seviyorken neden söyleyemeyesiniz. İnsan sevdiğinden eminse ve onu çok seviyorsa neden içinden geçenleri bastırsın ki? Onunda sizi sevdiğinden eminseniz lütfen ilk adımı siz atarak onu ne kadar çok sevdiğinizi söyleyin.

6. Günlük tutun

Ona sevdiğinizi söyleyemiyorsanız duygularınızı günlük tutarak oraya yazabilirsiniz. Onu düşünürken içinden geçenleri anlatmanın en iyi yollarından birisi de bir şeyler karalamaktır. Herhangi bir defter alarak ona karşı hislerinizi oraya yazarak en azından rahatlayabilirsiniz.

7. Asla çok geç değil

Bir ilişkinin ömür ne kadar uzun süreli olursa olsun, onu sevdiğinizi söylemek için asla çok geç değil. Aksine, ne kadar uzun süre sonra söylerseniz duygularınızdan o kadar eminsiniz demektir. Ayrıca, karşı taraf içinde, uzun bir bekleyişten sonra beklediği sözcükleri duymak daha değerli olacaktır.

Nazlim.net / Birine sevdiğini nasıl söylersin?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir