İsmin Baş Harfine Göre Aşk Analizi

İsmin baş harfine göre aşk analizi, ismin baş harfi karakter analizi sayfamızda, alfabemizde yer alan harflerle başlayan isimlerin analizlerini yapacağız.

Ben böyle şeylere inanmazdım ama liste o kadar güzel hazırlanmış ki okuyunca doğru mu acaba dediğim oldu. Çünkü kendi harfimi okuduğumda anladım ki tamamen beni anlatmakta. Uzmanlara göre isimler, bizlerin tanınmasının yanında, hayatımızın önemli yönlerini de işaret ederler. İsimlerimiz aşk, profesyonel yaşam ve sağlık konularında özelliklerimizin yansıması olarak karşımıza çıkabilirler.

Burada karakterimizi, aşk hayatımızı ve iş durumumuzu ismin baş harfine göre değerlendirmeye ve uzman görüşleriyle açıklamaya çalıştık.

A: Diğerleri gibi romantizm olmazsa olmazlarınız arasında değil. Sizin için en önemli şey aksiyondur. Konu ne olursa olsun hareket olmasını istiyorsunuz. Yaşamınızda olmazsa olmazların başındadır bu durum. Belli bir süre flörtleşmek size göre değil. Bunun yerine hemen sonuca gitmeyi seviyorsunuz. Her zaman dobrasınız ve karşınızdakinin yüzüne tak tak diye söylemeyi seviyorsunuz. Bu arada yanınızdaki eşiniz çok çekici ve alımlı olmalı. Eş seçiminde fiziki özelliklere de dikkat ediyorsunuz.

B: Duygusallık ve romantizm sizin olmazsa olmaz özellikleriniz arasındadır. Romantik bir ortamda yemek yemek, film seyretmek, gece yürüyüşleri yapmak en sevdiğiniz şeyler arasındadır. Bu arada çok sevdiğiniz şeylerden biride hediye almak. Sizi şaşırtacak ve beklemediğiniz anlarda gelecek hediyeler sizi oldukça memnun eder. Sevdiğiniz kişiye sevginizi öyle güzel ifade ediyorsunuz ki hissetmemesi imkansız. Seks konusunda da diğer harflere nazaran biraz daha nefsinizi kontrol etme gücüne sahipsiniz.

C: Sosyal çevrenizle olan ilişkileriniz bir harika. Yanınızda mutlaka biri olmalı. Tek başınıza asla yapamazsınız. Sevgilinizden ayrılsanız bile anında yeni bir aşka yelken açmaya hazırsınız. Yalnız size göre değil. Sevgilinizi her zaman yanınızda istiyorsunuz. Karşı taraftan her zaman ilgi ve alaka bekliyorsunuz. Yanınızdaki kişi mutlaka size değer vermek zorunda. Bu arada seks konusunda kendinizi uzun bir süre kontrol etme gücüne sahipsiniz. Yani bir müddet seks yapmadan da yaşayabilirsiniz.

D: İstediğiniz şeyleri ne olursa olsun elde etmek için elinizden geleni yaparsınız. Hatta öylesine ki kafaya takmışsanız mutlaka elde edersiniz. Sizi bu isteğinizden vazgeçirmek neredeyse imkansız. Etrafınızdaki insanlara ve yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmek sizin için görev gibi bir şey. Bu yüzden çevrenizde oldukça fazla seviliyorsunuz. Bu arada sizi bir kaç kelime ile tanımlamak gerekirse; Seksi, sadık, kıskanç ve bencil diyebiliriz.

E: Hayatınızın olmazsa olmazları arasında ilk sırada seks gelir. İş, stres, para, dış etkenler seks hayatınızı olumsuz yönde kolayca etkileyebilir. Sizi üzen ne olursa olsun seks hayatınız tamamen bitmez. Devamlı ilgi bekleyen bir kişiliğe sahipsiniz. Sizi memnun etmek isteyenler mutlaka ilgi göstermek zorundadırlar.

F: Herkesin aradığı ortak özellikleri kendinizde barındırmakla ünlüsünüz. Karşınızdaki için ideal bir sevgili ve aranılan romantik bir kişiliğe sahipsiniz. Sevdiğiniz kişiyi çok yukarılara taşımak ve onu hayatınızın merkezine koymak sizin için sıradan bir şey. Hatta bu durumdan zevk alıyorsunuz. Dışarıdan gösteriş düşkünü olarak görülebilirsiniz ama içinizde sıcak ve romantik bir insan var. Umarım peşinde koştuğunuz ideal sevgiliye ulaşırsınız.

G: Etrafınızdaki insanlar mutlaka kültürlü ve maddi açıdan sizden daha yukarılarda olmak zorunda. İlişkilerinizi hep bu özelliğiniz belirliyor. Karşınızdakini seks konusunda doyurmak sizin için sıradan bir durum. Ne yapacağınızı ve nasıl davranacağınızı çok iyi biliyorsunuz.

H: Devamlı yeni arayışlar içerisinde zamanınızı harcıyorsunuz. Ne aradığınızı ve bulduğunuzda ne yapacağınızı bilmeden bu arayışınız hep var. Kısaca her konuda yeni şeyler denemek isteyen bir yapınız var. Partneriniz mutlaka donanımlı olmalı. Onun için her şeyi yapabilirsiniz. Sevdiğiniz zaman yapmayacağınız hiç bir çılgınlık yok.

I İ: Size ilgi duyan mutlaka sevdiğini belli etmeli. Sevilmek sizin için yeme içme kadar olağan bir durum. Karşınızdaki kişinin her yönden size değer vermesi için ne gerekiyorsa yapmaya hazırsınız. Fakat kötü bir huyunuz var ki oda her şeyi karşıdan bekliyor oluşunuz. Bu arada çok çabuk kırılan bir yapıya sahipsiniz. Güvendiğiniz kişilerle ilişki yaşıyor ve böyle olanları tercih ediyorsunuz. Seksi bir ihtiyaç olarak görüyorsunuz.

J: Enerjisi hiç bitmeyen nadir kişiliklerden birisiniz. Cinsel ilişki esnasında sizi kimse durduramaz. Çabucak bitmemeli ve uzun süre devam etmeli. Partnerinizin bir makine gibi hiç yorulmamasını istiyorsunuz. İlişki de karşınızdaki kişiyi rakip olarak görüyor ve onu alt etmeye çalışıyorsunuz. Baştan çıkarıcı olmak sizin kişiliğinizin bir diğer özelliği. İdeal aşka inanıyorsunuz. İşiniz kolay değil.

K: Dış görünüşünüzden oldukça farklı bir yapıya sahipsiniz. İç dünyanızda sakladığınız şeyleri belli etmemeye çalışıyorsunuz. Sizi tanımak isteyen uzun süre sabretmek zorunda. İş hayatınızda oldukça beceriklisiniz. Ticarette sizi alt etmek neredeyse imkansız. Bu arada ilk bakışta karşınızdakine ciddi biri olduğunuz izlenimi bırakıyorsunuz. Eşinize sadıksınız ve aldatmayı aldatılmayı asla kabul etmiyorsunuz.

L: Aşkı hayatınızın merkezine koyuyorsunuz. Sizin için sevilmek kadar sevilmekte önemli. Bağlanmayı ve karşınızdakine değer vermeyi ön planda tutuyorsunuz. Aşk konularınızda sizin için başarısızlık diye bir şey yok. Her zaman başarılısınız. Herkes benim olsun, her istediğimi alayım düşüncesine sahipsiniz.. Sizi elinde tutmak isteyen kişi çok çaba sarf etmek zorunda.

M: Aşırı duygusal bir yapıya sahipsiniz. Flört ederek kaybedecek zamanınız yok ve size bu teklifle gelenlere ters bir cevap verebilirsiniz. Seks konularında özgürlük anlayışınızın sınırları var. Beraberlik yaşadığınız kişiyi koruyup kollamak sizin için bir görev gibi. Sevdiğinizi aşırı sahiplenmeniz onun sizden kaçmasına sebep olabilir.

N: Mütevazı, masum ve utangaç bir yapınız var. Mükemmel bir sevgili bulmanın yanı sıra, sevginizi ve duygularınızı başka birine iletmekte zorlanıyorsunuz. Seks konusunda çok yeteneklisiniz. Sekste tekdüzeliğe asla tahammülünüz yok. Maalesef mükemmeliyetçisiniz. Bu yüzden de sizin standartlarınıza uygun birini bulmanız çok zor.

O Ö: Seks sizin için hayatınızın anlamı ve o olmadan asla yapamazsınız. Bu arada oldukça çekingen bir yapıya sahipsiniz. Enerjinizi başka alanlara yönlendirmeniz bu yüzden. Para ve güç sizin için çıkış yolu. Düşkün olmanıza rağmen seksi ciddi bir iş gibi görüyorsunuz, karşınızdakini de seksüel bir obje gibi.

P: Sizin için hayatın anlamı sosyal statü. Biriyle birlikte olabilmeniz zor. Çünkü eli yüzü düzgün olmayan biri sizin statünüzü düşürür. Üstelik çok da zeki olmalı çünkü siz tartışmadan duramazsınız. Bu sizin için bir ihtiyaç!

R: Birlikte olmak için en iyisi kendinizi kopyalamanız olurdu. Çünkü sizin tıpkı kendiniz gibi birine ihtiyacınız var: Entelektüel ve zeki. Akil sizin için fiziksel güzellikten daha önemli. Ama bu seksin önemsiz olduğu anlamına gelmiyor. Eşiniz yatakta etkili değilse, öğretmekten, zevk alırsınız.

S Ş: Gevezesiniz. En büyük zevkiniz konuşmak. Esiniz dinlemekten hoşlanmıyorsa yandınız. Eş değiştirmek zorundasınız. Çünkü konuşmak sizin için bir ihtiyaç. Hayatınızdaki her şey derli toplu olmalı. Uyumsuzluk ve karmaşadan nefret ediyorsunuz. Siz her şeyi kontrol etmek istiyorsunuz. Çok flört ediyorsunuz. Sizin için flört seksten önemli. Ama bir kere kalbinizi kaptırmaya görün, dünyanın en sadik insani oluverirsiniz. Size uygun sevgili bulamazsanız, iyi bir kitapla da idare edebilirsiniz.

T: Tam bir romantik. Aşka düşkünsünüz. Flört için ideal bir tipsiniz. Aşık olduğunuzda romantiksiniz ve bu yüzden de kırılgansınız. Ufak bir aksilik ayaklarınyn her şeyi yapabilirsiniz. Ama unuttuğunuz bir şey var her şeyiızın yere basmasını sağlar. Anında gerçekçi olursunuz.

U Ü: Tam bir paradoks. Aşık olduğunda gerçekçi, aşık olmadyn duygusudur. Seks ise sadece doyurulması gereken bir ihtiyaığı zamanlarda aşka aşık bir tip. Her zaman değer verecek birini arar. Sevmek için yaratılmıştır. Sevgilisini her şeyin üzerinde tutar.

V: Sizden adam olmaz, her zaman özgürlük ve heyecan peşindesiniz üstelik gizemli insanlar ilginizi çeker, sizi büyüler. Ya yaşça büyük ya da küçük insanların peşinde koşarsınız. Bu yüzden bütün ilişkileriniz tehlikelidir.

Y: Bağımsızlık, sloganınızdır. Biriyle olmanız zor, haliyle. Her zaman kendinizi ispatlamak zorundasınız. Özellikle sevgilinize karşı. Ya o da kendini ispatlamaya kalkarsa? Ama Allah için son derece açık ve çekici bir insansınız. Sekse önem veriyorsunuz. Ama para daha önemli. Ne ayıp!

Z: Aşkın acı çekmek olduğunu artık biliyorsunuz. Samimi, hassas, duygusal ve hayalperestsiniz. Başı dertte olan insanlar için, sizden daha iyi biri bulunamaz. Üstelik her zaman da sevgilinizin kurtarıcısısınız. Ama paylaşmaktan çok hoşlanmıyorsunuz. Özel hayatınızı, sırlarınızı kendinize saklıyorsunuz. Belli olmasa da seksi seviyorsunuz. Evlenmek zorundasınız yoksa yapamazsınız”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir