Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Reklamlar

Fatih Harbiye Oyuncuları

Reklamlar


Fatih Harbiye Oyuncuları İsimleri

Fox tv kanalında yayınlanan Fatih Harbiye dizisinin oyuncularının tanıtılacağı bu sayfamızda aradığınız oyuncuların oynadığı rolleri de öğrenmiş olacaksınız.


Rolleri resimleri ve gerçek isimleri ile birlikte vereceğimiz Fatih Harbiye dizisinin oyuncularını daha yakından tanıyacaksınız.

Neriman
Neslihan Atagül

fatih-harbiye-neriman
Neriman, yoğun bir ahlak anlayışı ile iyi bir eş, iyi bir anne adayı olarak “gelenekçi aile” bilgisiyle büyütülür. Korumalı bir yaşam süren Neriman, kötülük nedir bilmeyen, herkese karşı sevgi dolu, yardımsever, girdiği her ortama uyum sağlayabilecek bir samimiyetle konuşan biridir. Aynı mahallede yaşayan ve babası Faiz Beyin saygısını kazanmış, güzel sanatlar öğrencisi, Şinasi ile evleneceğine mutlak gözüyle bakılmaktadır. Fatih’te gelenekçi bir yapı içinde büyüyen Neriman, zeki, kültürlü ve algısı son derece açık bir kızdır. Kendisini doğup büyüdüğü Fatih’te sıkışmış hisseden Neriman, etrafındaki insanların düşünce yapılarını sürekli eleştirmekten kendini alamaz.

Macit
Kadir Doğulu

fatih-harbiye-macit
Harbiye’de büyük bir holding binası olan Arca tekstil grubun tek velihatı. Mimarlık eğitimi almış, son derece yakışıklı, iyi giyinmeyi, eğlenmeyi seven, merakları dâhilinde kendine uğraşlar edinmiş biridir. Neriman’la farklı sosyal statülere sahip olsalar dahi, o da tıpkı Neriman gibi el bebek gül bebek büyütülür. Modern yaşamın, zenginlikle buluştuğunda ortaya çıkan tüm imkânlarına sahip olan Macit, kendi dünyası içinde iyi niyetli biridir. İstanbul’un arka mahallelerinde süren yaşam savaşı ve insanların değer yargıları hakkında bilgisi, göz attığı gazete haberleri ile sınırlıdır. Geçmişteki aşk deneyimleri nedeniyle, kadınlara karşı mesafelidir. Bir kadınla iyi vakit geçirmeyi, bazen gönül eğlendirmeyi aşk olarak tanımlayan, yaşadığı deneyimler sonunda “bulduğuyla yetinmeyi” öğrenmiş biridir.

Şinasi
Yunus Emre Yıldırımer

fatih-harbiye-sinasi
Delikanlı tavırları, dürüstlüğü ve adil kişiliğiyle mahallenin sevip takdir ettiği bir gençtir. Şinasi, genç yaşına rağmen, ne istediğini bilen, maddiyata ise fazla önem vermeyen biridir. Gerektiğinde insanları can evinden yakalayan zekice kurulmuş “beylik” laflar kullanmaktan kaçınmayan Şinasi, damarına basıldığında, son derece saldırgan, gözü kara, hatta kavgacı birine dönüşmektedir… Büyük bir aşkla sevdiği Neriman’ın, özendiği modern dünyanın içinde kaybolarak, her ikisini de “aşkız, geçmişsiz ve geleceksiz” bırakacağı kaygısı içinde olan Şinasi, “dünyadaki sırattan” Neriman’ı da alarak geçmeye yeminlidir

Bunlardan Başka Fatih Harbiye Oyuncuları
DİLARA ÖZTUNÇ (PELİN)
PINAR DİKİCİ (ŞAHİKA)
ITIR ESEN (İNCİ)
UĞUR DEMİRPEHLİVAN (GÜLTER)
OKDAY KORUNAN (FAİZ)
ÖZGÜRCAN ÇEVİK (ONUR)
SEDA TÜRKMEN (FAHRİYE)
FIRAT TOPKORUR (CİHAN)
GÖKÇE AKYILDIZ (ASLI)
EBRU ŞAM (ÖZLEM)
OLCAY YUSUFOĞLU (DUYGU)
SÜEDA ÇİL (ZEHRA)
SEHER TERZİ (KADER)
SEVİNÇ SIRMA (NEZAHAT)
ÖZHAN CARDA (KERİM)
GAMZE SÜNER ATAY (FEYZA)
YUSUF BAYMAZ (EMRE)
MEHMET USLU (SELİM)
ÖZDEMİR ÇİFTÇİOĞLU (NİHAT)

Etiketler: ,,

Arkadaşlarınla Paylaş

Yazar:
Ekleyen: - 23 Kasım 2013. Kategori: Tv Medya. Bu yazıya yapılan yorumları RSS üzerinden takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir veya geri izlemede bulunabilirsiniz.

Fatih Harbiye Oyuncuları için toplam 3 yorum yapmış

 1. derya

  28 Mart 2014 - 16:10

  yav he he

 2. buse

  20 Mart 2014 - 16:11

  SİZLERİ ZEVKLE İZLİYORUZ ÇANAKKLEYE GELİN NOLUR BİDE TURGURT REİSE GELMEYİ UNUTMAYIN HEM 6 TILARDAN B Yİ VE 8 LERDEN A YI GEZİN NOLUR GELİN

 3. buse

  20 Mart 2014 - 16:09

  ya aa sizleri ço k sewiyorum hele

  Dilara öztunç ‘ u ve Neslihan Atafülü çok sewiyorum

  sizleri çok sewiyorum çanakkleye gelmeyi unutmayın

  SİZLERİ BÜTÜN OYUNCULARI ÇOK SEWİYORUUMMMM

  DİLARA YI HELE ÇOK SEWİYORUMM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>