Fatih Harbiye 33. Bölüm Fragmanı 26 Nisan Cumartesi

Reklamlar

Fatih Harbiye 33.Bölüm Fragmanı izle 26 Nisan Cumartesi

Show tv bu dizisi ile gerçekten güzel işlere imza atıyor ve kanalın en başarılı bir kaç dizisinden olan bu dizi genellikle gençler tarafından oldukça fazla seviliyor ve izleniyor. Bakıldığında bir kaç hafta içerisinden 2 yada 3 dizisi final yapacak olan Show tv kanalı bu dizi ile ağırlığı sırtlamayı düşünüyor.

fatih-harbiye-33-bolum
Peki geçen hafta neler olmuştu bizleri neler bekliyor ve yeni bölümde neler olacak tahminde bulunmak için fragmanı izlemek özeti ve konusu hakkında bilgilenmek gerekiyor.

[pro-player type=’video’ image=’http://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2014/04/fatih-harbiye-33-bolum.jpg’]http://videocdn2.pivol.com/rotavideo/file/200420142109173655479.MP4[/pro-player]

Neriman ve Şinasi’yi birlikte gören Macit, kıskançlık krizine girer. Macit’le aynı duyguları paylaşan bir diğer kişi ise Rüya’dır. Rüya, kendi deyimi ile iş arkadaşının kafasının karışmasından son derece rahatsızlık duymaya başlar ve bu duruma bir son verebilmek için harekete geçer. Nezahat ile Asım, birlikte verdikleri sözü artık resmileştirme kararı alırlar. Duygu, Pelin’in gerçek planlarını öğrenince Özgür’e haksızlık ettiğinin farkına varır. Şahika, Duygu’nun üzgün halini fırsata çevirme çabasındayken, Neriman’ı sürprizler beklemektedir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.