Tövbeler Tövbesi Oyuncuları

Tövbeler Tövbesi Dizisi Oyuncuları – Resimleri ve gerçek isimleri ile birlikte vereceğimiz Tövbeler Tövbesi dizisinin oyuncularını daha yakından tanıyacaksınız. Buyrun Tövbeler Tövbesi Oyuncuları ;

Hayatları ayrı, dertleri aynı insanların yan yana saf tuttuğu Garipler Mahallesi’nde ailesiyle yaşayan garson Mahir, çalıştığı gece kulübünden bir müşterinin kafasında şişe kırdığı için kovulur. Bir tesadüf eseri, gelinlikler içinde uçurumdan kendini atmaya kalkan bir kızı kurtarır. Kurtardığı kız, onu kovan patronunun kızı Pelin’dir.. Pelin neredeyse takıntı haline getirdiği bir aşkla Mahir’i sevmeye başlar. Ama Mahir mahalleden Fidan’la nişanlıdır ve nişanlısını da çok sevmektedir.

Mahir şimdi çetin bir imtihanla karşı karşıyadır; ya sevdiği ve nişanlı olduğu Fidan’la evlenecek, ya da kaderinin ona çizdiği yoldan gidip zenginliği ve Pelini tercih edecektir. TÖVBELER TÖVBESİ’nde içimizden herhangi bir insanın derdini, acısını, sevincini bulacak ve dillerden düşmeyen nefis şarkılarıyla tekrar tekrar izlemek isteyeceksiniz..


Daha ayrıntılı şekilde oyuncu kadrosunu gerçek isimleri ile birlikte yakında sizlere vereceğiz. O yüzden bu taslak sayfadır ve genişletilecektir yakında.

Tövbeler Tövbesi Son Bölüm izle

7 Yorum

  1. bence kalbim seni seçti dizisi çok iranç ve gıcık hayatımda hiç sevmediğim için izlemedim çünkü çok iranç

  2. adını feriha koydum bence bir annenin yapmaması gereken şeyleri yapıyor.özellikle bizim insanımızın yapisina çok ters düştüğünden bence kaldırılsın.

  3. tövbeler tövbesi dizisi çok güzel kalbim seni seçtiyi sevmiyorm en sevdiğim 1. dizi tövbeler töbesi

  4. adini feriha koydum dizisi lutfen artik bitsin cunku izleyemiyorum dayanamiyorum ne olur bitsiiiiin!!!((:dDD

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir