MasterChef Uğur neden elendi? MasterChef Uğur paylaşımları

MasterChef yarışmasının final adayları arasında gösterilen Uğur Deniz Yılmaz neden diskalifiye oldu? Elenmesine sebep olan MasterChef Uğur'un paylaşımları nelerdir?

MasterChef Uğur neden elendi? Sorusunun cevabı bilmeyenler tarafından biraz karmaşık olabilir ama olay daha önce twitterdan yapmış olduğu paylaşımlarla alakalı. Dün gece hemen herkesin televizyon başında olduğu bir saat diliminde Tv8 kanalında MasterChef Uğur’un yarışmadan diskalifiye oluşuna şahit olmuştuk.

Ben twitterdan yapılan bu paylaşımların elenmesine sebep olduğunu Acun Ilıcalının açıklamalarıyla öğrenmiştim ama bilmeyenlere burada bir kez daha açıklayacağız. MasterChef Uğur’un elenmesinin sebebi tamamen twitter paylaşımlarıdır ve bunları da yaklaşık olarak 18 yaşında yapmıştır.

MasterChef Uğur neden elendi?

MasterChef 2020 yarışması ilk başladığı yıldan bu yana yemek tutkunları tarafından takip edilen reytingleri hep iyi durumda olan yemek yarışmalarından birisidir. Masterchef yarışmasına bu sene değişik giyimiyle ve konuşmasıyla damga vuran isimlerden birisi olan Uğur Deniz Yılmaz twitterden yapmış olduğu paylaşımlardan dolayı elenmiştir. Peki Masterchef Uğur, sosyal medyada neler paylaştı da elendi.

Acun Ilıcalı’nın twitter üzerinden Masterchef için yaptığı paylaşım aynen şu şekildedir; ‘Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacının sosyal medyada kullandığı terbiye sınırlarını aşan paylaşımları nedeniyle Masterchef yarışmasıyla ilişiği kesilmiştir.’

MasterChef Uğur paylaşımları

Uğur Yılmaz Deniz sosyal medyadaki ırkçı ve hakaret dolu sözleri paylaşarak büyük bir tepki çekmişti. Masterchef’in başarılı yarışmacısı Uğur Yımaz Deniz bu paylaşımlardan dolayı diskalifiye edildi. Uğur Yılmaz Deniz geçmiş yıllarda kişisel sosyal medya hesabı üzerinden Fenerbahçe, Aziz Yıldırım, Ali Koç ve kadınlara yönelik çirkin gönderiler gerçekleştirmesi, Acun Ilıca’nın yarışmacıyı diskalifiye etmesine neden oldu. Programın yapımcısı ve kanal sahibi Acun Ilıcalı, paylaşımları görünce MasterChef Uğur’un programla ilişiğini kesti.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir