Kalbim Egede Kaldı 10. Bölüm Fragmanı

Son Güncelleme: 08.09.2020 07:20

Kanal D kanalında yayınlanan ve yine aşk dizilerinden birisi olan kalbim egede kaldı yeni bölüm fragmanı 10 yayınlandı. İzleyenlerden aldığım yorumlar kadarıyla sürükleyici bir dizi olan ve herkesin favori dizisi olarak gösterilen kalbim egede kaldı geçen hafta neler yaşanmış özeti ve konusundan sonra yeni fragmanı izleyebilirsiniz.

kalbim-egede-kaldiKalbim Egede Kaldı 10. Bölüm Hangi Kanalda Yayınlanıyor : Kanal D
Kalbim Egede Kaldı 10. Bölüm Hangi Gün Çıkıyor : Çarşamba
Kalbim Egede Kaldı 10. Bölüm Saat Kaçta Başlıyor : 20:00
Kalbim Egede Kaldı 10 Başrol Oyuncuları Kimler : Alper Saldıran, Oya Unustası, Eren Hacısalihoğlu, Celile Toyon, Şerif Erol, Aslı Omağ, Şebnem Doğruer
Kalbim Egede Kaldı 9. Bölüm Özeti ve Konusu : Zeliş tam da Mustafa’ya yaklaşıyorken Mustafa’yı beklenmedik bir şekilde başkasıyla görür. Kıskançlık krizi geçiren Zeliş ani bir kararla Yaman’ın teklifini kabul eder. Köydeki erkekler Cabbar’ın hafızasını geri getirmek için uğraşırken, Halime’nin biricik nazik kocasını yine kaybetmeye hiç niyeti yoktur. Zeliş ve Yaman tekneyle açılırken Mustafa onlardan uzak durabilecek midir? Üçlü beklenmedik olaylarla karşılaşacaktır.
Kalbim Egede Kaldı 10. Bölüm Ne Zaman : Kalbim Egede Kaldı dizisi 10. bölümü kanal d kanalında 26 ağustos 2015 saat 20:00’de çarşamba akşamı sizlerle olacak.

Kalbim Egede Kaldı 10. Bölüm Fragmanı izle 26 Ağustos Çarşamba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir