Dilara Gönder Eser Yenenler’e Fena Patladı

Dilara Gönder Eser Yenenler’in sunduğu yarışma programında ayağını kırmış ve bu yüzden 2 ay yatakta yatmış. Dilara Gönder Eser Yenenler ile aynı programında buluşunca çok sinirlendi ve içini döktü.

dilara-gonderEser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın Star TV’de sunduğu 3+1 programına ünlü sunucu Dilara Gönder Konuk oldu. Programa Dilara Gönder’in Eser Yenenler’e verdiği tepki damgasını vurdu.
Eser Yenenler’in üstlendiği ’Eyvah Düşüyorum’un yılbaşı özel programına konuk olan Dilara Gönder canlı yayında ayağını kırmıştı. Eyvah Düşüyorum yarışmasında yaşadıklarından ötürü özür dilemek isteyen Eser Yenenler’e Dilara Gönder’in tepkisi sert oldu.

Talihsiz kazadan sonra Eser Yenenler’in kendisini bir kez bile aramadığını söyleyen Dilara Gönder, “O programdan sonra 2 ay yattım. Bir ay oldu, evde tek başıma televizyon izliyorum. TV 8’de Cengiz Semercioğlu’nun programına denk geldim. Bir baktım benim görüntüm ve Eser programda. İzliyeyim dedim. Görüntü geçti. Cengiz Semercioğlu dedi ki “Dilara gönder’in ayağı…” Eser de “Yaa bir şey yok. İncindi sadece” dedi. Benim ayağım alçıda. Sinirden koltuğa yapıştım. Nasıl bilmezsin! Annemin sorduğu ilk soru da o oldu. Dedim yok anne ne araması. Sonra o program oldu. “Anne bilmiyormuş bile, hiç ilgilenmemiş.” dedim.

Dilara Gönder’in bu konuşmasından sonra devreye İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç girdi. İkili de Dilara Gönder’e hak verince Eser Yenenler çareyi reklama gitmekte buldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.