Avrupa Avrupa 89.Bölüm Fragmanı

Son Güncelleme: 13.09.2020 22:22

Avrupa Avrupa 89.Bölüm Fragmanı izle 6 Kasım Çarşamba

Avrupa Avrupa 6 kasım fragmanı yayınlandı. Tv dizileri arasında en eğlenceli ve en güzel dizilerden birisi olan Avrupa Avrupa 89.bölüm fragmanı hd olarak karşınızda olacak. Öncelikle dizinin özeti hakkında bilgiler verelim.


Nermin’in Amerika’ya gidişinin ardından Mahir bambaşka bir kimliğe bürünür. Evliliği boyunca yapamadığı tüm çılgınlıkları o yokken yapmayı planlamaktadır. Mahir’deki bu değişim elbette ki sürprizleri de beraberinde getirecektir. İşin dozunu kaçıran Mahir, hasta olup yataklara düşerken, ona bakmak da Nezahat’e kalır. Daha fazla dayanamayan Malik de bir Rus hizmetçi tutunca, işler iyice sarpa sarar. Rus hizmetçi kimse tarafından istenmese de, her kapının ardından çıkacaktır.

Avrupa Avrupa 89.Bölüm Fragmanı

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/03/avrupa-avrupa-300×183.jpg’]http://www.trt.net.tr/akistanitim/tv/20131021155527220.flv[/pro-player]

Gül, Saadet ve Nezahat cephesinde kıskançlık fırtınaları esmeye başlar. Her evden kapı dışarı edilen Rus hizmetçi Nadya ile Muhtar arasında bir aşk kıvılcımı doğar. Çift arasındaki yanlış anlaşılmalar işi nişanlanmaya kadar götürse de, Nadya’nın babası ve Muhtar’ın inatlaşmaları çok geçmeden bu beraberliğe gölge düşürür. Muhtar’ın bu nişanla birlikte doğan çılgın fikirleri ve iş planları da bir başka bahara kalacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir