Aşkı Memnu Oyuncuları İsimleri

Aşkı Memnu oyuncuları gerçek isimleri ile yayınlanacak olan bu sayfamızda, Aşk-ı Memnu dizisi konusu ve oyuncu kadrosu hakkında daha bir çok bilgiye erişeceksiniz.

Aşkı Memnu oyuncuları isimleri sayfamızda, gerçek isimleri ile birlikte vereceğimiz Aşk-ı Memnu dizisinin oyuncu kadrosu hakkında bilgilere sahip olacaksınız.

Kanal D kanalında 2008 yılında başlayıp 2010 yılına kadar rekorlar kırarak devam eden dizi, muhteşem bir finalle 79. bölümde bitmiştir. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ile Beren Saat’in oynadığı Aşkı Memnu dizisi veda bölümüyle herkesin evine kapanmasına sebep olan nadir dizilerdendir.

Aşkı Memnu Oyuncu Kadrosu

Bihter Ziyagil

Aşkı Memnu Bihter

Gerçek adı Beren Saat olan Bihter, annesiyle yaşadığı sorunlardan dolayı ondan intikam almak için Adnan Bey’le evlenmiştir. Adnan Bey’le evli iken duygularına engel olamayarak onun yeğeni olan Behlül’e aşık olmuştur. Hem annesine hem de kocasına karşı gizliden bu ilişkiyi yürütmeye çalışırken evin kızı Nihal ile de rekabete girecektir. Behlül’ü Nihal’e kaptırmak onun için sonun başlangıcı olacaktır.

Behlül Haznedar

Aşkı Memnu Behlül

Gerçek adı Kıvanç Tatlıtuğ olan Behlül, ailesi ölünce Adnan Bey tarafından evlatlık edinilmiş ve büyütülmüştür. Adnan Ziyagil Behlül’ü çocuklarından ayırmamış ve onlara nasıl davranıyorsa onu da öyle görmüştür. Amcasının genç karısı Bihter’e karşı duygularına engel olamamış ve sonunda gizliden onunla aşk yaşamaya başlamıştır.

Adnan Ziyagil

Aşkı Memnu Adnan

Gerçek adı Selçuk Yöntem olan Adnan, tam bir İstanbul beyefendisidir. Karısını kaybettikten sonra çocuklarından başkasını gözü görmemiş ama mezarlık ziyareti sırasında Bihter’e aşık olmuştur.

Nihal Ziyagil

Aşkı Memnu Nihal

Gerçek adı Hazal Kaya olan Nihal, Adnan Bey’in kızıdır. Psikolojik sorunları ve bayılma hastalığı olan Nihal içten içe Behlül’e aşıktır. Bu aşkını kendinden bile gizleyen Nihal, okulunu bitirdikten sonra aşık olduğu gerçeği ile yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Bülent Ziyagil

Aşkı Memnu Bülent

İlgili Makaleler

Gerçek adı Batuhan Karacakaya olan Bülent, Adnan Bey’in oğludur. Dizide ki en saf ve en küçük karakterlerden birisi olan Bülent etrafında yaşanan olaylardan habersizdir. Kendisine Behlül’ü örnek almakta ve ona hayranlık duymaktadır.

Firdevs Yöreoğlu

Gerçek adı Nebahat Çehre olan Firdevs Hanım, kocasını kaybettikten sonra Adnan Bey ile evlenmeyi düşünmektedir. Paraya ve zenginliğe aşırı merakı olan Firdevs Hanım’ın bunlardan başka şeyi gözü görmemektedir. Hırsları ve hayalleri için kızlarını bile harcamaktan çekinmeyen birisidir.

Beşir

Aşkı Memnu Beşir

Gerçek adı Baran Akbulut olan Beşir, Adnan Bey’in şoförüdür ve kızı Nihal’e aşıktır. Bihter ile Behlül’ün bahçede öpüştüklerini ilk gören yine o olmuştur. Behlül’e karşı aşırı bir kin ve öfke duyan Beşir, Nihal’i ondan korumak için elinden geleni yapacaktır.

Matmazel Deniz

Aşkı Memnu Matmazel

Gerçek adı Zerrin Tekindor olan Matmazel Deniz, evdeki çocukların bakıcısıdır. Onu anne gibi gören çocuklar tarafından çok sevilmekte ve saygı duyulmaktadır. Tüm bunların yanında Adnan Bey’e platonik bir aşk beslemektedir. Günün birinde onunla evlenmenin hayalini kurmaktadır.

Peyker Yöreoğlu

Aşkı Memnu Peyker

Gerçek adı Nur Fettahoğlu olan Peyker, bir dönem Behlül ile aşk yaşamış ama onun kendisini aldatması sonucu ilişkisini bitirmiştir. Babası ile sorunlar yaşayan fakat kendisini çok seven zengin bir ailenin oğlu olan Nihat ile evlenmiştir.

Aşkı Memnu Dizisi Diğer Oyuncuları

  • Arsen Ziyagil: Gülsen Tuncer
  • Şayeste: Fatma Karanfil
  • Süleyman Efendi: Rana Cabbar
  • Nesrin: Evren Duyal
  • Hilmi Önal: Recep Aktuğ
  • Nihat Önal: İlker Kızmaz
  • Cemile: Pelin Ermiş
  • Aynur Önal: Zerrin Nişancı
  • Sevil: Gülizar Irmak
  • Kathia: Ufuk Kaplan

Aşkı Memnu Dizisi Konusu

Adnan Bey, eşini kaybettikten sonra iki çocuğu ve evlatlık edindiği uzaktan bir akrabasının oğlu ile mutlu bir hayat yaşamaktadır. Eşinin mezarına gidip gelirken orada karşılaştığı Bihter ile tanışır ve ona aşık olur. Bihter ile evlenen Adnan Bey oğlu gibi sevdiği Behlül’ün de şirketin başına geçmesi için okulunu bitirmesini beklemektedir. Dizi, Adnan Bey’in karısı Bihter Hanım ile oğlu gibi sevdiği Behlül’ün yakınlaşması ve bu durumu saklamaya çalışmaları etrafında dönmektedir. Bu ihanet bir kişi, iki kişi derken zamanla herkesin kulağına gidecek ve olaylar enteresan bir şekilde gelşecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir