2014 Survivor Akın Turabi Kavgası izle

Son Güncelleme: 10.09.2020 22:28

Turabi ile survivor yarışmasını izlemek güzel oluyor çünkü o olmasa belki ben bile izlemem bu yarışmayı. Bu haftada ilginç bir kavga yaşandı ve Turabi’nin hayatında ilk defa gördüğü kişilere karşı lanlı lunlu oğlumlu konuşması sonucu çıktı kavga.

survivor-akin-turabi-kavgasiBu tür konuşmalara bende acayip gıcık oluyorum ama ne var ki mecburiyetten kavga olunca izliyoruz. Zaten Turabi’nin bu kadar tutulmasının sebebi bu kavgalar yüzündendir. Ayrıca Akın orada biraz daha sakin davransa belki kazanabilirdi ama dışarıdan yapılan müdahaleler ile yenildi. Neyse olayı biraz daha özetleyelim.

[pro-player]http://cdn.playwire.com/14806/video-20140531-926329.mp4[/pro-player]

Çekişmeli süren ödül oyununda Gönüllüler’den Turabi’nin Akın’a oyun esnasında ‘lan’ diye hitap etmesi üzerine sinirler iyice gerildi. Oyunu bitiren Akın ‘sen bana nasıl lan dersin’ diyerek, Turabi’nin üzerine yürüdü. Yiğit ve Sahra ayırmaya çalıştı ama olmadı. Son olarak Acun Ilıcalı’nın müdahale etmesi ortamı biraz daha yumuşattı. Gönüllüler oyunu kazandıktan sonra Turabi ve Akın sarılarak barıştı. Gönüllüler Dominik’te bir eğlence kulübüne giderek gerginliklerini attılar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir