Rüyada Yüzük Kaşı Görmek

Rüyada yüzük kaşı görmek, şeref, mal ve nimettir. Yüzük kaşı hangi madenden ise, o madenin tabirine bakılmalıdır. Bazı rüya yorumcuları içinde bu rüya, evlat, mal, makam, rahat yaşayış, hizmetçi, şeref, ziynet ve sır olarak tabir edilir. Rüya, idareciler için büyük makamdır. Kadın için evliliktir.

Eğer kaşın taşları el ve ayak bileziği üzerinde ise, rüya kız kardeşler ve diğer akrabalarla tevil olunur. Bu kaşlarda görülen iyi ve kötü her hal onlara nispet edilir.

Yine rüyada yüzük kaşı mal nimet ve şeref demektir. Devlet başkanı veya devlet yöneticisi için yüzük kaşı velayettir. Yüzük kaşının sallanması görev ve yetkilerinin alınmasına çıkar. Bir kadının rüyada yüzük kaşı görmesi, onun için ziynet, para ve pahadır. Rüyada yüzük taşı oyan birisini görmek, halk için kötü söz söyleyen kişi olarak yorumlanır.

Yüzüğün kaşı çocuktur. Kaş mücevherse makam, para, saltanat ve devlete, çok mala, şöhrete, izzet ve şerefe işarettir. Yüzüğün kaşı boncuktan olursa, saltanatın zayıflığına, kaşın yeşil yakuttan olduğunu gören kimsenin, mümin, alim, zeki ve anlayışlı bir çocuğu dünyaya gelir.

Rüyada yüzük taşı kaybetmek
Rüya sahibinin az bir sürede ferahlığa kavuşacağına, çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine ve bu iş ile birlikte hayatının çok büyük bir hız kazanacağına, aile bireyleri arasında birlik ve beraberliğin sağlanacağına, günlerinin güzelleşeceğine, iş hayatında hayırlı ve çok büyük miktarda kazanç sağlanacağına, elinde bulunan imkanların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, başarılı bir şekilde işlerini gerçekleştireceğine, olur olmadık anlarda beyan edeceğine işaret eder.

Rüyada yüzük taşı bulmak
Kurulan bir yuvaya nifak tohumları ekilmesine, yapılan işte uğranılan zararların telafi edileceğine, sıkıntılarını yakın bir zaman içinde herhangi bir aksilik yaşamadan atlatacağına, kötü halinden eser kalmayacağına, ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine, sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, maddi ve manevi zarara uğranacağına, gittiği her yere beraberinde uğur götüreceğine, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada Yüzük Taşının Düşmesi
Rüya sahibinin yakın bir zamanda altından kalkamayacağı bir borç içerisine geleceğine ve bu nedenden dolayı uzun bir dönem yaşayacağı sıkıntılara, bazı zorluklar ile karşı karşıya gelmeye, sürekli meşakkat içinde olmaya, iş hayatında yaşanacak birtakım sorunlara ve maddi anlamda sıkıntı yaşamaya işaret eder. Rüyada yüzük taşının düşmesi aynı zamanda birçok konuda ümitsizliğe düşmeye, rüya sahibinin kendi yükü yetmiyormuş gibi çevresindekilerin de kendisine yük olacağına, ve bu nedenden dolayı rüya sahibinin canının sıkılacağı anlamına gelir.

Rüyada yüzük taşı kırılması görmek
Çok büyük bir sabır göstererek ve azimle çalışarak çok iyi çalışmalar ortaya koyacağına, sorunlarının ve üzüntülerinin artacağına, bir sebeple işlerinin sıkıntıya gireceğine, yeni başlangıçlar ve atılımlar yapılacağına, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, Allah(c.c)’ın kendisine pek çok lütuf sunacağına, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına işarettir.

Rüyada yüzük taşı toplamak
Rüyada yüzük taşı toplamak fazla strese maruz kalmak sebebiyle sağlığın tehlikeye girmesine ama, doktora müracaat etmek, tedavi sürecine ek olarak ta, düzensiz beslenmeye bir son vermek gibi önlemler alınmak suretiyle yeniden sağlık bulunacağına yorulması mümkün olan bir rüyadır. Rüyada yüzük taşı kırılması diyetin aksatılması halinde tedavi sürecinin olumsuz etkileneceğine, bu sebeple doktor kontrollerinin yaptırılmasıyla beraber bazı tıbbi ihmallerin sonlandırılması gerektiği anlamında tabirlenir. Rüyada yüzük taşı düşürmek devamlı olarak ilaç kullanmak zorunda kalmamak maksadıyla, spor yapılıp, sağlıklı gıda tüketimi yapılmasının ve içsel huzurun yakalanması gerektiği anlamında tabir edilir. Rüyada yüzük taşı düşmesi yıpratıcı ve üzücü bir dönemin yaşanmasına neden olan mali anlamdaki sıkışıklık halinin tam tersine, yeni mali imkanlara kavuşmak suretiyle para kazanmanın kolaylaşarak, ekonomik anlamda çok güçlü olmaya ve en tepelere çıkmaya tabir edilir.

İlgili Makaleler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir