Rüyada Yer Sarsıntısı Görmek

Rüyada yer sarsıntısı görmek ne anlama gelir? Yer sarsıntısı rüyada görülürse ne demek? Yer sarsıntısı rüyasının anlamı ve yorumu nedir?

Son Güncelleme: 18.02.2021 15:35

Rüyada yer sarsıntısı görmek, kötüye giden günlerde işinizde canlılık meydana gelmesi, aile hayatında geçim sıkıntısının son bulması ve bereket anlamına gelir. Rüya sahibinin yer sarsıntısı görmesi, bazı rüya yorumcuları içinde kimsenin bilmediği gizli durumların ifşa olmasına işarettir.

Yer sarsıntısı rüyası, sizi çok üzecek beklenmedik haberler almak, anlayamayacağınız ve çözemeyeceğiniz sözler duymak, uzun süre doktora gitmenize sebep olacak kötü bir hastalığa yakalanmak demektir. Yer sarsıntısı, ağlayacağınız ve çok üzüleceğiniz bazı gelişmelerin de habercisidir.

Rüyada zelzele görmekRüyada zelzele görmek, feryadı figan etmeye, karmakarışık sözlere, can sıkıcı haberlere ve sırların meydana çıkmasına delâlet eder. Kişinin rüyada zelzele görmesi, bir yerden bir başka yere göç etmeye alâmettir. Rüyada bir dağın sarsıldığını veya yerinden koptuktan sonra tekrar yerine geldiğini görmek, korku ve şiddete delâlet eder. Çünkü zelzele büyük afetlerdendir.

Rüyada yer sarsıntısı olduğunu görmek ve orada bir takım insanların yere battığını ve bir kısmının da kurtulduğunu görmek, devlet reisinin oraya geleceğine ve halka zulüm ile muamele edeceğine işarettir. Bazı rüya tabircileri içinde de bu rüya, şiddetli bir hastalığa delâlet eder.

Rüyada yer sallanması, kişinin rüyasında gördüğü o yerin mahsulünde meydana gelecek büyüme ve berekete delâlet eder. Yine bu rüya, o bahçede mahsulün çok olacağına ve yaz yemişlerinin bolluğuna delâlet eder.

Rüyada Mayıs ayının gece ve gündüzünde zelzele olduğunu görmek, halk arasında çıkacak kavgaya ve devamlı meydana gelecek fitnelere delâlet eder.

Haziran’da görülen zelzele, şerli ve kötü insanların helakine işarettir. Temmuz ayı içinde zelzele görmek, şanlı ve ulu bir zatın vefatına delâlet eder. Ağustos ayında görülen zelzele, o yere yönelecek bir düşmana işarettir.

Bu rüyanın yorumunu daha iyi anlamak için lütfen bakınız; Rüyada deprem görmek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir