Rüyada Yenilmek Görmek

Son Güncelleme: 27.12.2020 05:08

Rüyada yenilmek görmek ne anlama gelir? Rüyada birisine yenildiğini görmenin manası anlamı nedir? Rüyada bir maçta yada müsabakada yenildiğinizi görmek nedir tabiri yorumu sizlerle.

Rüyada yenildiğinizi görmek; her türlü zorluk ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, girişeceğiniz her türlü işinizin altından kalkacağınıza, iş hayatınızda başarılı olacağınıza, aile hayatınızda mutlu olacağınıza varsa sorunlarınızın sona ereceğine delalet eder.

Rüyada tanınmış bir pehlivanla güreş tuttuğunu ve onu yendiğini görmek, çok zor olan bir işi başarmaya delâlet eder. Rüyada bir konuda mağlup olunduğunun görülmesi aynı konuda galip gelineceğinin işarettir.

Her türlü mağlubiyet galip gelmeye, bir şeyi başarmaktaki azim ve iradeye, sevinç ve ferahlığa delalet eder. Müslüman askerlerin bozguna uğramaları galip ve muzaffer olmalarına, Düşmanın karşısında tutunamamak, ondan gizlenmek yahut kaçmak düşmana galip gelmeye delalet eder.

Rüyada mağlubiyet, galip gelmeye ve sıkıntıdan sonra zafere ermeye işarettir. Rüyada her hangi bir konuda mağlup olunduğunun görülmesi aynı konuda galip gelinebileceğinin işareti olarak kabul edilir.

Konu ne olursa olsun rakibine karşı kaybeden kişinin durumunu belirten mağlup olmak rüyada görülürse, sizin için çok hayırlı geçecek günlerin habercisidir. Sonucu ne olursa olsun mağlup olduğunu görmek galip geleceğinize, hırsınızdan gayretinizden asla taviz vermeden hedefinize ilerleyeceğinize, sevineceğinize ve huzurlu olacağınıza işarettir.

Rüyada mağlup olmak, karşınızda kaç kişi olursa olsun, yada işlerinize engel olmaya çalışanlar ne kadar çok olursa olsun onları mağlup ederek planlarınız doğrultusunda ilerleyeceğinize alamet eder.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 5 / 5. Kullanılan oy: 5

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir