Rüyada Yabancı Görmek

Rüyada yabancı görmek ne anlama gelir? Yabancı rüyada görülürse ne demek? Yabancı rüyasının anlamı ve yorumu nedir?

Son Güncelleme: 25.02.2021 05:32

Rüyada yabancı görmek, şimdiye kadar gitmediğiniz bir yere gitmek ve orada yeni arkadaşlarla tanışmak anlamına gelir. Bazılarına göre ise bu rüya, kaybedilen değerli bir şeyin bulunması demektir. Yabancı rüyası bir kısım rüya yorumcusu için çeşitli sıkıntılara katlanmak manasına gelir.

Yabancı rüyada görülürse, kısa zaman içerisinde bir sevdiğiniz kişi ile karşılaşacaksınız demektir. Yani uzun süredir görmediğiniz birisiyle yakın bir sürede karşılaşacak ve eski günleri yad edeceksiniz.

Rüyada yabancı milletleri yahut onlardan bir yahut birkaçını görmek, arzu edilen şeye kavuşmaya yahut galip gelmeye işarettir.

Rüyada temiz çehreli ve kişiye güven veren yabancı görmek ise, sevinçli haber ve beklenmedik hayırlı rızıktır.

Rüyada bir yabancı ile tanışmak, yeni bir iş imkanı olarak yorumlanır. Rüyada yeni biri ile tanışmak, yeni bir iş olanağı yakalamak olarak yorumlanır.

Rüyada yabancıdan bir şey aldığını görmek iyiye yorulur. Yabancıya bir şey verdiğini görmek kötüye yorulur, zarar edeceğinize yorumlanır.

Başka ülkeden, yabancı bir kişi görmek, kaybettiğiniz değerli bir şeyi bulacağınız anlamına gelir. Kişinin sevdiği biriyle ilgili güzel haber alır. Rüyada bir yabancıya yol gösterdiğini ve onunla işaretle anlaştığını gören, uzun bir yolculuğa çıkar.

Bir yabancı ile birlikte bir dükkandan alış veriş ettiğini gören, bir yakınından hediye alır. Bir yabancının gümrük isleriyle ilgilendiğini gören, bir memuriyete atanır veya bir işe girer.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir