Rüyada Tutkal Görmek

Son Güncelleme: 15.09.2020 17:28

Rüyada Tutkal Görmek Ne Anlama Gelir?

Bir şeyi yapıştırmaya yada birbirine yapışık durması gereken şeyleri tutturmamıza yarayan şeylere tutkal halk dilinde ise yapıştırıcı denmektedir. Peki rüyada rüya görülen yapıştırıcı ne demek? Birisi rüyasında tutkal yada yapıştırıcı görürse bunun açıklaması nedir burada yazmaya çalışalım.

Rüyada Yapıştırıcı Görmek

Çok çeşitli yapıştırıcılar var mesela rüyada yapıştırıcı bant görmek, bir olay yada duygu hakkındaki fikirlerinin öngörülerinin doğru olduğuna gittiği yola devam etmesi gerektiğine yorulur. Rüyada yapıştırıcı görmenin manası ise, etrafına zarar veren kötü birisinin yada aranan birinin bulunmasına yakalanmasına işarettir.

Rüyada Tutkal GörmekRüyada tutkal görmek, çetin islerde tecrübeli, insanların aralarını bulan ülfetli ve işinin ehli bir adamdır. Hilekar dolandırıcı ve kaçak adamın tutkal görmeleri onun tutulmasına ve ele geçmesine işarettir. Tutkala benzeyen her yapıştırıcı maddenin tabiri hırsız ve kaçak kimsenin tutulmasına işarettir.

Rüyada Yapıştırıcı Tutkal Görmek

Tecrübeli, işinin ehli ve ara bulmayı seven bir kimseye; Yapıştırıcı görmek, kötü ahlaklı, kaçak ve hırsızın yakalanıp cezalandırılmalarına delalet eder.

Rüyada Yapıştırmak Görmek

Bir şeyi yapıştırmak ara bulmaya, işini iyi yapmaya, her türlü deneyime yahut kaçak ve hırsızı yakalamaya ya da yakalanmalarını sağlamaya delalet eder. Rüyada ele birşeylerin yapışması yapışan şeye göre yorumlanır ve kısmettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir