Rüyada Tünel Görmek

Rüyada tünel görmek ne anlama gelir? Kişinin rüyada tünelden geçtiğini görmesi ne demek? Rüya yorumcuları tünel görmeyi nasıl açıklamışlardır?

Rüyada tünel görmek ne anlama gelir? Sayfamızda, sıkıntıların ve dertlerin biteceğinin habercisi olan tüneli rüya içinde görmenin anlamı ve yorumu ne demek açıklamaya çalışacağız.

Tünel, bir yerden bir yere gidebilmek için önüne çıkan engelin içinden geçmek için açılan yolun adıdır. Yani kazı yapılarak açılan geçitlere verilen isimdir. Karanlık ve korkutucu olması da insanın çabucak oradan kurtulma isteğini arttırır.

Peki siz tüneli rüyanızda mı gördünüz? Buraya kadar anlattığımız ve bilgilerini verdiğimiz durumlar rüyalarımızın açıklamasında da etkili olacaktır. Tünel rüyaları şu 5 şekilde açıklanabilir:

  1. Rüyada tünel görmek: Rüya sahibinin yakınlarından birinin yada kendisinin ölümü anlamına gelir. Bu rüya, gören açısından sorunların, sıkıntıların ve dertlerin işaretidir. Bazılarına göre de, zararların telafi edilmesi ve hataların affedilmesi demektir.
  2. Rüyada tünel görmenin anlamı: Rüya görenin işle alakalı büyük bir anlaşma yapmasının, hastalığı varsa iyileşmesinin işaretidir. Etrafında ki insanlara yardım ederek hayır kazanmak da diğer bir yorumdur. Yine bu rüya, kişinin yeni başlangıçlara adım atacağının işaretidir.
  3. Rüyada tünelden çıktığını görmek: Rüya sahibinin kendisini tünelden çıkarken görmesi, varsa bütün sıkıntılarından kurtulmasına işarettir. Tünelden çıkmak, feraha ermek, dertlerden kurtulmak ve borçlarını ödemek olarak da yorumlanır. Yine bu rüya, uzun zamandır içinden çıkılamayan bir sorunun da ortadan kalkması anlamına gelir.
  4. Rüyada tünelden geçtiğini görmek: Rüya görenin kendini tünelden geçerken görmesi, üzüntülerinin ve dertlerinin sonra ereceği anlamına gelir. Tünelden geçmek, sıkıntılarla geçen günlerin son bulması, rahat ve huzura ermek şeklinde de yorumlanabilir.
  5. Rüyada karanlık tünel görmek: Rüya sahibinin sonu belli olmayan bir maceraya atılacağı anlamına gelir. Ayrıca bu rüya, kişinin şimdiye kadar izlediği yolun yanlış olduğunun işaretidir. Bir an önce kendine gelmeli ve adımlarını düşünerek atmalıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.