Rüyada Tulum Görmek

Rüyada Tulum Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüya tabirleri yorumları

İçine mal konan kaba, insanın karnına yahut mala ya da bayağı bir insana; Yağ ve bal tulumu görmek, insanlara ilim öğrenmeyi ve takvayı emredip, kendisi tersini yapan kimseye; Su tulumu kişinin eşine, içinde su bulunması eşinin hamile kalmasına, zenginliğe yahut yolculuğa, Bal tulumuna rastlamak, ahmak bir kimseden mala nail olmaya, yağ tulumuna rastlamak ise şerli ve inancı bozuk birinden ulaşılacak mala delalet eder.

Rüyasında temiz bir tulum giyen kişi istediği gibi çok para kazanacağı ama çok çalışacağı bir iş sahibi olur.

Rüyada tulum görmek, yolculukla tabir olunur. Eğer tulum yeni ve içinde saf su varsa, o yolculuktan hayır ve menfaat gelir. Eğer eski ve içinde bulanık su varsa, o yolculuktan zarar ve zahmet elde edilir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen tulum mal konulan kaba, yahut ilme işarettir. Rüyada tulum, alçak bir kimsedir. Rüyada yağ tulumuna rastgelse, şerli ve kafir bir kimseden kalan mala erişir.

Rüyada Yağ Tulumu Görmek

Bir başka anlatım şekliyle İslami ve dini açıdan bakılırsa böyle bir rüya görülürse münafıklık olarak yorumu tabiri yapılabilir bu rüyanın. Yani kendisi insanlara başka şey söylerken yaptıkları ise tam tersidir ve bu tür insanlara münafık denir. Rüyada yağ tulumu görmek nedir neye işarettir bakalım şimdi arkadaşlar.

İnsanlara ilim ve takva ile emredip, kendisi tersini yapan kimseye delalet eder.

Rüyada Su Tulumu Görmek

Rüyada su kabi görmek, yolculuğa işarettir. Bazen çocuk düşüren kadına, bazen de fakirlik ve zenginliğe de işarettir. Su tulumu dar yerlere de işarettir. Evinde su ile dolu bir tulum gören kimsenin hanımının hamile olmasına işarettir. Çünkü su çocuktur. Tulum ise kadının kamidir.

İlgili Makaleler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir