Rüyada Toplantı Görmek

Rüyada Toplantı Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüya tabirleri yorumları

Rüyanızda bir toplantıda bulunduğunuzu ve bulunduğu­nuz toplantıya başkanlık ettiğinizi görmek, itibarınızın ar­tacağına işaretle tabir olunur.Rüyada halkın toplantı yerini, insanların toplandıkları yeri görmek ise, iyidir. Bu rüya hayra ve iyiye yorulur.

Rüyada küçük bir toplantida bulunan, hafif bir hastalik geçirir. Toplantida baskanlik etmek, o yerde itibarinin arttigina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada halkin toplanti yerini görmek, hayir görmeye isarettir. Bazen bu rüya maden ve hazinelere isarettir. Bazen de rüya sahibine muhtelif vaadlerle gönderilecek rizka isarettir.

Rüyada dost ve arkadaşların bulunduğu bir toplantıda veya herhangi bir mecliste bulunmak gençler için hoş bir eğlenceye, yaşlılar için yüksek memuriyet teklifine, genç kızlar için sevdiği gençle buluşmaya, evliler için de iyi duruma işarettir.Rüyanızda kendinizi bir toplantıda bulunuyor görmek, küçük bir rahatsızlık geçireceğinize işarettir.

Rüyada toplantı görmek, rüyayı gören kişinin, ilgili olduğu alanda yeni çalışmalarla karşılaşacağına ve yeni şeyler öğreneceğine delalet eder. Aynı zamanda, aile hayatında ve iş hayatında yaşanacak büyük bir değişikliğe ve yapılacak işlerde ve ortaya konan çalışmalarda yaşanacak değişmelere tabir edilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir