Rüyada Tohum Görmek

Son Güncelleme: 07.09.2020 13:23

Rüyada Tohum Görmek Ne Demek?

Rüyada tohum görülmesi, yorumcular tarafından doğurganlık, yaşamın devam etmesi ve henüz ortaya çıkmamış sizi çok sevindirecek bir sürece işaret eder.

Çocuğa, kendisinden faydalanılan kitaba, rızka ve şifaya; Verimsiz yerlere yahut bitmesi mümkün olmayan yerlere tohum ekmek israfa, Tohum ekmek genişliğe, rızka, ilme, güzel sanata, insanlarla iyi geçinmeye delalet eder.

Rüyada tohum görmekRüyada tohum görmek, bolluğun, bereketin ve zenginliğin işaretidir. Maddi durumunuz yakında düzelecek.

Rüyada tohum bolluk ve berekettir.

Rüyada bir tarlaya tohum ektigini gören bekar ise evlenir, evli ise bir çocugu olur veya çok para ve mal sahibi olur. Bir baska rivayete görede: Rüyada tohum görmek, çocukla tabir edilir, ilaç cinsinden olan tohum ve hububat kitaplara isarettir. Rüyada görülen tohum salih nesle, salatalik, kabak ve kavun tohumu gam ve kedere ve siddetin kalkmasina, agri ve hastalklarin iyilesmesine isarettir. Patlican, pazi, sogan, karnabahar, lahana ve alabasan tohumlari, bunlarin ekinlerinden hasil olacak rizka isarettir. Güzel kokulu otlarin, tohumu ise, hastalikli kimseler için hastaliklarinin iylesmesine isarettir. Bolluğun ve bereketin simgesidir. Yakında maddi durumunuz düzelecek.

Rüyada tohum ekmek israfa isarettir. Bazen tohum ekmek, genislige, rizka, ilme vakif olmaya ve güzel sanata isarettir. Bazen de tohum ekmek, çesitli kimselerle iyi geçinmeye isarettir. Tohumlari yere ekmek, çocuk île tabir edilir. Bir kimse, kendisinin tohum ektigini tohumlarin da yere yapisip kaldigini görse, serefe nail olur. Tohumlar yere yapisip kalmazsa rüya sahibi hüzün ve kedere düser.

Rüyada hardal tohumu görmek, mal eksikligine, kedere, hastaliga düsmanliga, musibete yorumlanir. Bir rivayete göre, hardal tohumu zorluklarla elde edilen mala delalet eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir