Rüyada Telefon Görmek

Rüyada Telefon Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüya tabirleri yorumları

Rüyada görmek; çok güzel bir haber almaya, size birinden miras kalacağına ya da yüksek bir makama yükselmeye yorumlanır. Rüyada telefon, her türlü konuda yardımcı biridir. Telefonun çalması işin hemen biteceğine işarettir.

Rüyada telefonla konuştuğunu görmek, uzaktan beklediği bir haberi alacağına delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada telefon görmek veya telefon île konusmak, haber almaya ve borçlanmaya isarettir. Rüyada telefon görmek; çok güzel bir habere, miras veya yüksek bir makama erismeye isarettir.

Rüyada Telsiz Telefon Görmek

Rüyada telsiz telefon ile konuştuğunu görmek, heyecanla beklediğiniz ve geldiği anda sizi mutluluktan havalara uçuracak bir haberi alacağınıza delalet eder. Rüyada telefon telgraf gibi şeyleri görmek, bilgi ve beceriyi artırmaya, garip haber ve ilimlere alamet eder.

Rüyada Cep Telefonu Görmek

Rüyada cep telefonunu görmek, yıllardır özlemle beklediğiniz kavuşmaların hasretlerin son bulacağının sembolüdür. Çok sevdiğiniz kişilerle buluşup yada uzun zamandır görmediklerinizle bir araya geleceğinizin habercisidir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir