Rüyada Tavla Görmek Ne Demek?

Son Güncelleme: 16.09.2020 23:46

Rüyada tavla görmek ne demek? İki kişiyle zarların atılmasıyla çıkan sonuca göre oynanan oyun olan tavla rüyada görülürse ne anlama gelir?

Rüyada Tavla Görmek

Zamanını boş işlerle geçirdiğine daha önemli konulara yönelmek gerektiğine işarettir. Kişinin işlerine yoğunlaşması gerektiğine, zamanın çok değerli olduğuna ama rüya sahibinin boş işlerle meşgul olduğuna delalettir. Bir yönü bu şekildeydi birde başka yönüyle anlatmaya çalışalım şimdi sizlere arkadaşlar.

Rüyada Tavla GörmekRüyada tavla görmek, bir insanın yapmaması gereken şeyleri yapmamaya ve doğru yolda olmaya, kazancını yanlış şekilde kazanmadığına, Allah(c.c)’ın sadece kendisine helal kıldığı kişiyle beraber olacağına ve başkasına bakmayacağına, etrafın sevilen kendisine güvenilen birisi olacağına alamet eder.

Rüyada Tavla Oynadığını Görmek

Olumlu ve olumsuz yönlerine bakarak bu rüyanın yorumu için ünlü tabirciler ne demişler ona bakacağız. Çevresinde ve o civarda tanınan birisi olmaya, halk içinde kendisine aşırı sevgi beslenen biri olmaya işarettir. Kimileri ise bu rüyayı iyi olmayan insanlarla arkadaşlık kurmak, bu arkadaşlığın etrafta duyulması ile halkın kendisinden yüz çevirmesi ve alay konusu olmak olarak yorumlamışlardır.

Rüyada tavla oynamak, oyunun kazanılması ile kişinin aşk hayatının çok mutlu ilerleyeceğine, iş yerinde başarılarıyla yükselmesine, huzurlu şekilde hayatında her şeyin yolunda gitmesine alamet eder. Fakat tavlada yenilmek yani oyunun kaybedilmesi, işlerinin sarpa sarmasına, olacak şeylerin olmamasına ve bundan aşırı üzüntü duymaya işarettir.

Nazlim.NET / Rüya Tabirleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir