Rüyada Tambur Görmek

Rüyada tambur görmenin anlamı ve yorumu, insanların inanacağını sanıp yalan söylemek, çok güzel ve hoş alımlı bir kadınla ilişki yaşamak demektir.

Son Güncelleme: 29.01.2021 15:59

Rüyada tambur görmek, kendisine yarar sağlamayacak işlere, üzülmeye, günah işlemeye, zina yapmaya ve kumar oyununa işaret etmektedir. Kısa bu rüya size ve bakmakla yükümlü olduğunuz kimselere faydası olmayacak işlere alamettir.

Rüyada tambur çalmak, başınızdaki bela ve sıkıntıları atlatmak için yaptığınız uğraşlar sizi daha çok batağa sokacak demektir. Yani bu rüya, hayatınızdaki kötü durumlardan kurtulmak için atacağınız adımların sizi daha çok içinden çıkılmaz durumlara sokacağını söyler.

Evde tambur çaldığını görmek, kedere, bir rivayete göre bela ve musibete uğrar. Rüyada tamburunun kırıldığını gören, bela ve musibetten kurtulur. Bir hastanın tambur çaldığını görmesi onun öleceğine işarettir.

Rüyada tambur görmenin anlamıRüyada tambur görmenin anlamı ve yorumu, insanların inanacağını sanıp yalan söylemek, çok güzel ve hoş alımlı bir kadınla ilişki yaşamak demektir.

Rüyada tambur almak, yaşamınızdaki size hayatı zehir eden durumlardan kurtulmak manasına gelir. Yani rüya içerisinde birinin size tambur verdiğiniz görmeniz, sıkıntılardan feraha ulaşacaksınız demektir.

Rüyada tambur görmek, boş inançlarınız olduğuna yorumlanır. Tambur çaldığını görmek sıkıntılarınızın her geçen gün büyüdüğüne işaret eder.

Beyhude işlerle uğraşan kimseye, batıl şeylere, keder ve üzüntüye; Tambur bazen vaaz ve nasihate, tambur çalmak refah ve izzete, güzel zamanları hatırlamaya delalet eder.

Tambur sesini dinlemek, batıl sözle, olmayacak vaatler duymaktır. Bir rivayete göre, beklenmeyen bir haberin duyulmasıdır. Kendisi için başka birinin tambur çaldığını gören, birinin söylediği yalanı dinler ve ona inanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir