Rüyada Şişlik Görmek

  • Rüyada şişlik görmek: Birinin rüya içinde bedeninde gördüğü şişlik, o kişinin maddi manevi durumunun eskisinden daha iyi olması anlamına gelir. Bu rüya, bir süre sıkıntı çektikten sonra tekrar eski gücünüze kavuşacağınız ve mal edineceğinize işarettir.
  • Rüyada şişlik görmenin anlamı: Rüya sahibinin kibir içinde bulunup etrafındakileri küçük görmesine işarettir. Ayrıca yine bu kişinin sonuçları kötü olan bir davayla alakası bulunmasına işarettir. Yine bu rüya, insanlara zarar verecek konularda başkalarına bilgi aktarmaya işarettir.
  • Rüyada şişkinlik görmek: Rüya içinde vücutta görülen şişkinlik, gören kişi açısından kuvvetli olmaya, halinin iyi olmasına ve mevki makam olarak yükselmeye alamettir.
  • Rüyada şişlerin inmesi: Rüya sahibi kamuda çalışıyorsa görevinde ayrılması manasına gelir. Rüyada vücutta görülen bir şişliğin indiğini görmek, kayıp kişinin evine dönmesine, dargınlık varsa barışmaya alamettir. Ayrıca bu rüya, birbirlerinden ayrılmış kimselerin tekrar bir araya gelerek barışmalarına işarettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir