Rüyada Sergi Görmek

Sergi Rüya Anlamı ve Yorumu

  • Rüyada sergi görmek: Rüya görenin mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağı, işlerinde başarılı olacağı anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda kişinin kazancının artacağına ve bu parayı yatırım amaçlı kullanacağına işarettir. Kısaca verilen çabaların ve çalışmaların karşılığı alınacak demektir.
  • Rüyada sergi görmenin anlamı ve yorumu: Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek pozitif yönde değişimlerin ve herkes tarafından tanınmanın habercisidir. Hatta çoğu zaman verilen kararların yanlış olduğu düşünülse bile ilerleyen zamanda bunlar tersine dönecek ve güzel sonuçlanacaktır.
  • Rüyada sergi gezmek: Rüya görenin mutlu bir ortamda bulunacağı ve iş nedeniyle kısa bir yolculuğa çıkacağı anlamına gelir. Hatta rüyayı görenin bu yolculuktan sonra çalışma hayatındaki başarılardan dolayı bir miktar para kazanacağının da işaretidir. Rüyada sergi gezdiğini görmek, yeni tabirciler için kişinin hayallerine ulaşmak için karşısına çıkacak engelleri temsil eder.
  • Rüyada sergi hazırladığını görmek: Rüya sahibinin bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşayacağı anlamına gelir. Bazı tabircilerde yeni bir aşka yelken açmak olarak bu rüyanın yorumunu yapmışlardır. Yine bu rüya, lüzumsuz işlerle vaktini boşa harcamak olarak tabir edilir.
  • Rüyada eşya sergisi görmek: Rüya görenin daha önce ihtiyaçtan dolayı sattığı yada başkasına verdiği bir malın tekrar kendine döneceğine işarettir.
  • Rüyada kıyafet sergisi görmek: Rüya sahibinin kendiyle alakalı bazı kararlar almak zorunda kalacağı anlamına gelir. Tablo görmek ise, düğüne, nişana yada bir eğlence gecesine davet edilmenin habercisidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir