Rüyada Senet Görmek

  • Rüyada senet görmek: Rüya görenin sevineceği hayırlı bir haber ve kısmetinin artması anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda hiç beklenmeyen bir yerden alınacak haberle tüm sıkıntı ve dertlerden kurtulmak da demektir. Bu kişi ilerleyen günlerde bir gönül macerası yaşayabilir.
  • Rüyada senet imzalamak: Rüya sahibi genç erkek ise ve senet imzaladığını görürse bu onun için aşk hayatında yaşayacağı hayal kırıklıklarını simgeler. Rüyada gören orta yaşta biri ise, işinde dalavere çeviren bir memura, genç kız ise evlilik yapmaya yorumlanır. Evli kimseler içinde böyle bir rüya, başka bir yere taşınmak anlamına gelir.
  • Rüyada senet vermek: Rüya gören kişinin bir süre sıkıntılar ve çok zor atlatacağı dertlerle mücadele etmek zorunda kalacağı anlamına gelir. Bir müddet maddi olarak zorlanacak ve çözüm bulmak için olmadık işlere başvuracaktır.
  • Rüyada senet kaybetmek: Beklenmedik bir dostundan, beklenilmeyen bir anda alınacak darbeye ve bunun sonucunda rüya gören kişinin yaşayacağı hayal kırıklığına işarettir. Böyle bir rüyayı gören kişi sırf bu sorunlar yüzünden hayatla canla başla mücadele etmek zorunda kalacaktır.
  • Rüyada senet almak: Senet aldığını gören rüya sahibini hem manevi olarak hem de maddi olarak zorluklar bekliyor demektir. Bir süre kafasını toplamaya çalışmalı, alacağı kararları iyice düşünerek almalıdır.
  • Rüyada senet yırtmak: Bu rüya gören kişi açısından iyi günlerin ve borçlarını ödeyeceğinin habercisidir. Çekilen çilelerin son bulması, tekrar bolluk bereket gelmesi, işlerinin yolunda gitmesi manasına gelir.
  • Rüyada borç senedi görmek: Rüyada gören kişi birinden aldığı borca karşılık borç senedi verdiğini görürse doktoradan reçete alacak demektir. Rüya sahibi borç senedi aldığını görürse, uzun müddet haber alamadığı bir yakınından mektup alır. Borç senedi imzalamak, rüya sahibinin imzaladığı adamdan göreceği fenalığa yada kıymetli bir eşyasının çalınacağına işaret eder.

Nazlim.NET / Rüya Tabirleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir