Rüyada Sedef Görmek

Rüyada sedef görmek ne anlama gelir? Sayfamızda, midyelerin ve istiridyelerin kabuklarında bulunan, süslemecilikte kullanılan parıltılı, beyaz aynı zamanda da sert maddeye denilen sedef rüyada görülürse ne demek açıklamaya çalışalım.

Sedef rüyası, gören kişinin cinsiyetiyle yakından ilgilidir ve kadın için ayrı erkek içinse başka bir anlama gelmektedir. Rüyada sedefi gebe bir kadın görürse, bu düşük yapacağına, erkek görürse para kazanmaya, ailesinin ve kendisinin bol rızık içinde olacağına yorumlanır.

Rüyada sedef görmekRüyada sedef görmek, iş hayatında önündeki engellerin ortadan kalkıp büyük yatırımlar yapmaya, maddi manevi olarak çok iyi konumlara gelmeye yorumlanır. Rüyada sedef görülmesi, kişinin bolluğa berekete kavuşmasına, arada sırada duygusal olarak içine kapanmaya işarettir.

Rüyada sedef hastalığı görmek, çok çalışarak ve gece gündüz emek vererek kazanılan helal mala, çevresinde sevilen hayran olunan birisi olmaya yorumlanır. Rüyada sedef hastası görmek ise, ileriye yönelik hedeflenen planlarda aksamalar olacağına yada bir süre gecikeceğine delalet eder.

Rüyada sedef olduğunu görmek, kişinin büyük çabalar sonucunda aradığı mutluluğu yakalayacağına, hayatının sonuna kadar mutlu mesut yaşamaya ve sıkıntılı bir dönemin sonunda rahata ermeye işaret eder.

Rüyada sedef taşı görmek, kişinin yapacağı önemli işler sayesinde herkesin tanıyacağı birisi olmaya, topluma faydalı bilgiler öğrenmeye ve bunları yaymaya alamet eder. Rüyada sedef taşlı herhangi bir şey görmek ise, herkesin peşinden koştuğu birisi olmaya, kazancının artmasına, rahat bir yaşama kavuşmaya delalet eder.

Rüyada sedef otu görmek, kişinin iş çevresinde ve sosyal yaşamında, şerefine ve onuruna düşkün birisi olarak tanınacağına, halkın gözünde kendisini küçük düşürecek işler yapmamaya işaret eder. Rüyada sedef çiçeği görmek, kendisini çok sevecek birisi ile evlenmeye, onunla mutluluk içerisinde bir yaşam geçirmeye, beklediği güzel haberlerin sonunda geleceğine yorumlanır.

Nazlim.NET / Rüya Tabirleri

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir