Rüyada Savunmak Görmek

Son Güncelleme: 17.09.2020 07:40

Rüyada savunmak görmek, ne olursa olsun elinizdeki imkanları zorlayarak ahlaki açıdan kötü olan şeyleri yapmamaya yorumlanır.

Size karşı yapılacak olan ve size zarar vermeyi amaçlayan şeylere karşı tepki gösterme biçimine denilen savunmak, kişinin doğru yoldan ayrılmayıp sonuna kadar kendi çizgisini bozmayacağına alamettir.

Rüyada kendini savunmak, çok zorlanarak yapacağınız işlerin sonunda rahatlığa kavuşmaya, size zarar vermek isteyenlere karşı sessiz kalmayıp karşı hamlede bulunacağınıza, maddi anlamda güçlü konuma gelmeye yorumlanır.

Kişinin rüyasında kendi hakkını savunduğunu görmesi, sıkıntılı günleri geride bırakıp huzura kavuşmaya, aileniz içerisindeki tartışmaların son bulmasına, işinde güzel gelişmeler olacağına işarettir. Fakat kişi kendini değilde hayatta olmayan ölmüş birini savunuyorsa, çok meşakkatli sizi yıpratacak zamanlar geçirmeye, psikolojik açıdan kendini yıpratmaya, sizi kara kara düşündürecek gelişmelere delalet eder.

Rüyada sizin kendinizi değilde birinin seni savunması, terfi almaya, işlerinin yolunda gidip mutlu hayat sürmeye, çok kötü zamanların geride kalıp birisinden yardım alacağınıza yorumlanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir