Rüyada Satıcı Görmek

Rüyada satıcı görmek, çevrenizdeki insanların size zarar vermesi, olumsuz durumlarla karşılaşmak, hayal kırıklıklarına uğramak demektir.

Son Güncelleme: 29.12.2020 00:24

Rüyada Satıcı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada satıcı görmenin anlamı, size yapılanlardan dolayı güven kaybına uğramak, her işte başarısız olmak, zorluklarla karşılaşmak, para kaybı demektir.

Rüyada satıcıyı görmek veya satıcı suretine girdiğini ya da satıcının işiyle geçindiğini görmek, yalan yere yemin etmeye, namazı terk etmeye, ölçü ve tartıyı noksan yapmaya, faiz yemeye ve kirliliğe işarettir.

Rüyada seyyar satıcı görmek, bir yerde dikiş tutturamamaya işarettir. Seyyar satıcıdan bir şeyler almak pek iyi yorumlanmaz. Çünkü rüya sahibinin pazarlıkta aldatılacağına veya bundan vazgeçmeye; kadın ise, bir erkekle kavga edeceğine işarettir.

Rüyada satıcı görmek, çevrenizdeki insanların size zarar vermesi, olumsuz durumlarla karşılaşmak, hayal kırıklıklarına uğramak demektir.

Arpa satıcısını görmek, dünyayı sevip ahireti unutmaya işarettir. Sattığı şeyden para alır veya bir şey karşılığında satarsa bunda bir beis yoktur.

İplik satanı görmek, yolculukla tabir edilir. Tuz satıcısını görmek, gümüşten mala işarettir. Kıymetli elbise satıcısını görmek, eğer sattığı şeyden para almıyorsa, emanete riayet eden hatırlı ve halk arasında büyük görülen kimseye işarettir.

Rüyada buğday satıcısını görmek, mal sahibi şerefli ve muhterem kimseye işaret eder. Eğer buğdayı satın almaya ihtiyacı varsa, rüyayı gören zor duruma düşer. Buğday satıcısı görmek, çetinlikten kolaylığa, rızka ve güzel amele işaret eder.

Meyve vs. satıcısını görmek dünyasını dinine tercih eden, geçimini teminde güçlük çeken kimseye, güzel kokulu otlan satan, üzüntü ve ağlamaya ve Kur’an okumasıyla halkı ağlatan kimseye, kuş satan kimseyi görmek ise, o yerin ilancısına; kalay satıcısını görmek de, zayıf bir is sahibine işarettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir