Rüyada Sarnıç Görmek

Son Güncelleme: 26.03.2021 17:57

Rüyada sarnıç görmek, rüya sahibi açısından güç şeyleri kolaylaştırmak, şerefe nail olmak, yükselmek, şöhrete ermek ve korkudan emin olmak anlamına gelir. Bazıları içinde bu rüya, çabuk davranmadığınız için elinizden kaçacak fırsatları ifade eder.

Rüyada sarnıç görmenin anlamı, rüya gören kişinin bir kadın veya erkek yüzünden iftiraya uğrayarak huzurunun bozulacağına işarettir. Sarnıç, arkadaş ve evlat gibi sırrına vakıf herkese alamettir. Bazen de bu rüya, yağmur yağmamasına ve onun için para sarf edilmesine delalettir.

Rüyada su dolu sarnıç görmek, rüya sahibinin karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmet olarak ifade edilir. Bazı rüya yorumcuları içinde, cüzdan, hazine, sandık ve çukur gibi içine mal konularak saklanan şeylere işarettir. Sarnıç içinde zeytinyağı görmek, sarnıcın sahibinin zenginliğine işaret ettiği gibi, zeytin yağı sarnıcında su görmek de, zeytin yağının kıtlaşacağına işarettir.

Rüyada sarnıçta, yağ, bal, veya süt olduğunu gören kimsenin hanımının hamile olduğuna ve faydalı şeylerin artmasına alamettir. Sarnıçta yağ ve mal olduğunu görmek hanımın hamile kalmasına yahut faydalı şeylerin artmasına delalet eder.

Rüyada cami sarnıcı görmek, caminin imamına, han ve tekkelerin sarnıcı da onların mütevelli ve bakıcılarına işarettir. Rüyada evde sarnıç olduğunu gören kimsenin, ailesine veya her hangi bir yerdeki akrabasına cin musallat olur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir