Rüyada Salya Görmek

Rüyada salya görmek, kısa zamanda sevip arkadaş olacağınız birine ve bu kişinin size oldukça fazla yardımı dokunacağına işarettir.

Son Güncelleme: 11.02.2021 04:27

Rüyada salya görmek ne anlama gelir? Sayfamızda, genellikle ağızdan dışarıya doğru akmasıyla bilinen salyanın rüyada görülmesinin yorumunu açıklayacağız.

Salya rüyası, yakın bir zaman diliminde sizi seven ve sizin de seveceğiniz birisi tanışacak, onunla dost alacak ve bir çok yardımını göreceksiniz demektir.

Rüyada salya görmek, kısa zamanda sevip arkadaş olacağınız birine ve bu kişinin size oldukça fazla yardımı dokunacağına işarettir.

Salya rüyası gören kişinin tatlı dilli birisi olduğu ve kiminle sohbet ederse etsin kendisini sevdirdiğine alamet eder. Rüyada ağzından salya aktığını görmek, salyanın çokluğuna ve azlığına göre tabir edilir. Salya çok olursa, sizin huyunuzun güzel olduğuna veya çok güzel yüzlü birisi olduğunuza işaret eder. Salyasının kurumuş gören kötü sözlü ve nefret edilen bir kişidir.

Salyasının aktığını ama elbisesini kirletmediğini gören, halk arasında bilinen ilimden faydalanır.

Cabir’ül Mağribî’ye göre; salyasının kanlı olduğunu gören ilimle konuşur. Salyası kanla karışık olarak ağzından sızdığını gören haram yer, yalan söyler, sözünü tutmaz.

Çok iyi, yardımsever bir insanla tanışacak dost olacaksınız demektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı