Rüyada Şafak Görmek

Rüyada şafak görmek, rüyada şafak vakti görmek doğru yolu bulmak, kötülüklerden vazgeçmek, aranılan huzura kavuşmak demektir.

Son Güncelleme: 29.12.2020 05:03

Rüyada şafak görmek, rüyada şafak vakti görmek doğru yolu bulmak, kötülüklerden vazgeçmek, aranılan huzura kavuşmak demektir.

Rüyada şafak söktüğünü görmek refaha, rahatlığa, ferahlığa, dert ve sıkıntılardan kurtulmaya ve mutlu bir yaşama kavuşmaya yorumlanır.

Yemin etmeye, devlet tarafından başlatılıp yönlendirecek harekete; Bu vakit nur ve hidayete, peş peşe yaşanacak sevinç ve mutluluğa; yalancı ve aldatıcı beklentilerin yerini gerçek mutluluklara bırakmasına, sapıklıktan sonra hidayete delalet eder.

Rüyada şafak, yemine delalet eder. Bazen de memur ve vekilleri tarafından zuhur edecek bir harekete delalet eder.

Rüyada şafak vakti görmek, istediği ve beklediği işin olacağını gösterir. Şafağın kaybolduğunu görmek, beklenen işin olmayacağına işarettir. Şafak, sabahın öncüsü olduğundan refah, nimet, sevinç ve ferah ile tabir olunur.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen şafak vakti, nur ve hidayettir. Rüyada şafağın doğduğunu gören kimse birbiri ardına sevinç ve ferahlığa erişir.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir