Rüyada Saçmak Görmek

Rüyada Saçmak GörmekRüyada saçmak ne anlama gelir? Rüyada görülen saçmak yorumcular tarafından neye işarettir? Saçmak ile ilgili görülen rüyaların tabirleri burada.

Bir şeyleri saçmaya tek başına bir açıklama getiremezsiniz ancak yanında gördüğünüz nesneler ve hislerle ilgili bu türden rüyaların açıklamasını yapabilirsiniz. En çok görülenler ışık, altın, tohum, para ve buğday saçmak gibi durumlardır. Kısaca bizim için değerli olan şeylerin saçılmasını bir şekilde tabirciler yorumlamışlardır.

İnsanlar için değerli olan şeylerin rüyada saçılması ve halk tarafından saçılan yerden alınması iyi bir şey olarak yorumlanmış, halkın yararına olacak gelişmelerin durumların olacağı belirtilmiştir. Fakat bu saçılan değerli şeylerin yerden toplanmaması durumunda ise maddi ve manevi açıdan zor günler geçireceğiniz belirtilmiştir.

Kıymetli şeyleri sаçmаk, -eğer onlаrı lаyık olаnlаr yerden toplаrlаrsа- hаlkın istifаde edeceği bir durumа, işleri sırаyа koymаyа ve her şeyi yerli yerine oturtmаyа; bunlаrı toplаyаn olmаz ise ilmin, ticаret ve kаzаncın durgunluğunа yаhut yoksulluğа delаlet eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir