Rüyada Olta Görmek

Rüyada olta görmek ne anlama gelir? Rüyada olta görmenin anlamı, iş yaşamınızda önünüze çıkacak çok büyük bir fırsat demektir.

Son Güncelleme: 14.01.2021 04:50

Rüyada olta görmek ne anlama gelir?

Rüyada olta görmek, önünüze çıkacak fırsatları değerlendireceğinize ve büyük kazanç elde edeceğinize işarettir. Rüyada olta görmenin anlamı, iş yaşamınızda önünüze çıkacak çok büyük bir fırsat demektir. Ayrıca bu rüya size kurulmak istenen tuzaklara ve hilelere karşı da sizi uyarır. Bu yüzden her zaman dikkatli olmalı ve temkinli davranmalısınız.

Bazı rüya yorumcuları olta görmeyi borca girmek yada borçlanmak olarak ifade ederler. Eğer rüyada olta ile balık tutmak isteyip tutamadığınızı görürseniz fakirliğe düşeceksiniz demektir.

Rüyada olta görmek, iş hayatında büyük bir fırsatın yakalanacağına işarettir. Bir kısım rüya tabircisi ise rüyada olta gören kişi, çok büyük kısmetler ile karşılaşacak derler.

Olta, kişinin büyük kısmet umduğunu gösterir. Eğer oltaya balık takılırsa kişi kısmeti alır.

Rüyada oltayla balık tuttuğunu görmek veya bir olta satın almak, size bağlı olan bir kimseye karşı haksızlık yapacağınıza, fakat sonradan bunu fark ederek üzülüp pişman olacağınıza ve onun gönlünü almaya çalışacağınıza işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada olta görmek, hileye işarettir. Rüyada olta görmek; para kazanmak için yapılan hilede zarara uğrayacağınıza, bazı yorumculara göre ise fakirlik çekmeye işarettir.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 4.7 / 5. Kullanılan oy: 3

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir