Rüyada Oje Görmek

Rüyada oje görmek, süse aşırı derecede düşkün olması ve bu düşkünlüğün etrafındakilerce kötü karşılandığını işaret eder. Oje rüyasının anlamı ve yorumu süs, fantezi olarak yorumlanır.

Rüyada oje gören kimsenin, süse aşırı derecede düşkün olması ve bu tutkunun, çevresince hoş karşılanmadığı anlamındadır. Sürekli dedikodu yapan kişilere işaret etmektedir. Rüya sahibinin etrafında yer alan ve sürekli dedikodu yaparak moral bozan kişilere işaret edilmektedir.

Rüyanızda parmaklarınıza oje sürdüğünüzü görmek, gösterişe çok meraklı bir kimse olduğunuza, aşırı derecede sefahate meyliniz olduğuna delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada oje görmede hayır yoktur. Bu rüya hakikatleri örtmeye çalışmaya işarettir.

Genellikle kişinin çok dikkatli olması gerektiğine işaret eder. Oje rüyada görülürse, süsüne aşırı derece düşkün kimselere delalet etmektedir.

Rüyada oje sürmek, düşmanlara sahip olduğuna, bunlardan bazılarının sadece lafta zararlı olduklarına, fakat rüya sahibinin canını yakıp onu üzebileceklerine rivayet edilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir