Rüyada Mühür Görmek

Mühür rüyası anlamı ve yorumu, üstünlük ve mevki simgesidir. Kişinin mevki sahibi olacağını haber verir.

Son Güncelleme: 08.02.2021 16:39

Mühür rüyası anlamı ve yorumu

Rüyada mühür görmek, söz sahibi olmaya, emniyet ve güvene işarettir. Mühür rüyası, çok büyük emellere sahip olmanın ve bu emellere kavuşmak için de çok fazla çalışmanın simgesidir. Rüyada mühür görmenin anlamı, üstünlük ve mevki demektir. Yine bu rüya kişinin mevki sahibi olacağını haber verir.

Rüyada bir kâğıdı mühürlediğinizi veya mühürlü bir belgeyi görmek size yapılan bir vaadin mutlaka yerine getirileceğine; yahut sizin başkasına verdiğiniz bir sözü yapmanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada mühür almak ve bununla bir kâğıdı mühürlemesi istendiğini görmek, o kişinin bir memuriyete geçeceğine delalet eder. Eğer tüccarsa malının artmasına, bekarsa evlenmesine işarettir.

Rüyada mührünün kaybolduğunu görmek, islerinde zorluk çekeceğine delalet eder. Mührü cebinde olduğu halde onu kaybettiğini sanarak arayan kimse, büyük bir derde uğrar fakat sonunda kurtulur. Rüyada mührünün kırılıp düştüğünü görenin itibari kalmaz, dostları onu terk eder.

Rüyasında biri için çamur üzerine mühür bastırıldığını görmek, o kişinin şeref ve itibarinin artacağına delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen mühür, zevce ve çocuktur. Hanimi hamile olan bir kimse rüyada altından bir mühür görse, erkek bir çocuğu olur.

Rüyada mühür bulduğunu gören kimsenin eline mal geçer, yahut bir çocuğu dünyaya gelir. Yahut Saliha bir kadını nikah eder.

Rüyada Mühürlemek Görmek

Rüyada mühürlemek, Allah’ın (c.c) ona gazap etmesine işarettir. Elindeki mühürle, mal yahut mahsul üzerine mühür vurduğunu veya nisan ettiğini görse, memuriyete ehilse vali ve memur tayin edilir. Eğer fakir ise zengin olur. Yine bu rüya, çok büyük hedefleriniz var anlamına gelir. Bu hedeflere ulaşabilmek için de elinizden geleni yapacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir