Rüyada Miğfer Görmek

Miğfer rüyası anlamı ve yorumu, yolculuk yapmak demektir. Rüyada miğfer görmek, kavga işareti olarak yoruma tabi tutulur.

Son Güncelleme: 10.02.2021 04:31

Miğfer rüyası anlamı ve yorumu

Miğfer, yolculuk yapmak, kavga etmek ve yeni bir işe başlamak anlamına gelir. Bazıları da miğfer rüyası için düşmanlarına karşı zafer elde etmek demişlerdir. Yaptığı iyiliği başa kakmaya, azarlamaya, baş ağılarından yahut korkudan emin olmaya; yolculuğa, mal ve hanıma, işsiz kimsenin iş bulmasına delalettir.

Rüyada miğfer görmekRüyada miğfer görmek, kavga işareti olarak yoruma tabi tutulur. Yine bu rüya, azarlayıp basa kakmaya, yahut korkudan veya baş ağrılarından kurtulmaya işarettir. Kişinin rüya içinde miğfer görmesi, düşmandan emin olmaya, mala, hanıma ve işsiz kimse için işe ve yolculuğa işarettir.

Tarihi veya altın miğfer görmek, saygın ve güzel bir kadına, adi miğfer çirkin kadına, başına bir miğfer giydiğini görmek malda noksanlıktan emin olmaya ve onu zekat kalkanı ile korumaya alamettir.

Çelik ve demir miğfer görmek, güce, kuvvet ve azamete, bekarın miğfer giymesi bir büyüğün himmetine ve onun yardımı ile evlenmeye delalet eder.

Rüyada başına miğfer giydiğini görmek, islerinizde başarıya ulaşacağınıza işarettir. Rüyasında başına bir miğfer takarak savaşa gittiğini gören, yeni bir ticari ise girer ve kazanır.

Bir kimse rüyada başında bir miğfer olduğunu görse, malinin noksan olmasından emin olur. Mezkur miğfer, kıymetli olursa bu rüya sevinçli, zengin ve güzel bir kadına işarettir. Miğfer kıymetsiz ise, çirkin bir kadındır.

Rüyada başa giyilen bir sorguç görmek, insanın nefsini hile ve pusudan koruduğuna delalet eder. Çelikten bir miğfer giydiğini gören kuvvetli olur ve düşmanından üstün bulunur. Giydiği sorguç eğer kıymetli taslarla süslü ve kıymetli bir madenden yapılmış ise, zengin ve güzel bir ese, değilse fakir ve çirkin bir kadına işarettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir