Rüyada Mecusi Görmek

Rüyada Mecusi görmek ne anlama gelir? Mecusi rüyada görülürse ne demek? Mecusi rüyasının anlamı ve yorumu nedir?

Son Güncelleme: 26.02.2021 03:13

Rüyada Mecusi Görmek Ne Anlama Gelir?

Mecusi, özellikle İran ve Hindistan’da kurulmuş olan ve mensuplarının genelde bu yörelerde olduğu ateşe tapan insanlara verilen isimdir. Mecusi rüyasının görülme durumu fazla olmasa da yine de karşımıza çıktığı zamanlar olabilmektedir. Burada rüyalarımızda pek fazla görmediğimiz Mecusi rüyasını yorumlamaya çalışacağız.

Rüyada Mecusi görmek, kişinin gözünü dünya hırsının bürümüş olmasına, ahiret hayatını düşünmemeye ve ihtiraslarına yeni düşmeye işarettir. Rüya sahibi, kendinden beklenmedik işler yapacak ve etrafına zarar verecek hareketlerde bulunacak demektir. İnsanları kandıracak, yanlış arkadaşlarla gezecek ve iş yapacak anlamına gelir.

Rüyada Mecusi kuşağı takmak, evlat sahibi olmak yada yardıma muhtaç kişilere yardımcı olmak anlamına gelir. Bazıları da bu rüya için, kendisi yanlış düşüncelerde olsa bile hoşgörülü olacak etrafına yardım edecek biridir demişlerdir.

Rüyada Mecusi olduğunu görmek, hem dünyada hem de ulvi konularda yanlış sayılan kötü şeyler yapmak manasına gelir. Bu rüya gören kişi için, yalan yere yemin ederek insanları kandıracak ve doğru yoldan saptıracak demektir. Dünya hayatının o kişi için her şeyden önemli olduğuna ve gözünün hırs bürüdüğüne alamet eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir